КАФЕДРА МАРКЕТИНГУ, МЕНЕДЖМЕНТУ ТА УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ

Про Кафедру

Метою науково-овітньої діяльності кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом є підготовка висококваліфікованих, професійних та перспективних фахівців з новими поглядами і способом мислення, які здатні забезпечити ефективне функціонування підприємств та їх конкурентоспроможність на національному та міжнародному ринках.

Викладачі кафедри забезпечують формування та розвиток професійної компетентності студентів для здійснення практичної діяльності у галузі маркетингу, менеджменту, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності з урахуванням сучасних соціально-економічних вимог розвитку національної економіки, світових тенденцій та загальноєвропейських цінностей. Кафедру очолює Світлана Подзігун, к.е.н., доцент.

Доцільність підготовки кафедрою спеціалістів названих напрямів та спеціальностей підготовки підтверджується як характеристиками працевлаштування випускників, так і прогнозами замовлень на фахівців названого профілю підприємств та організацій регіону.

Викладацький склад кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом сформований з високоосвічених фахівців, які мають наукові ступені кандидата і доктора наук, значний практичний та науковий досвід роботи.

Викладачі кафедри активно застосовують прогресивні методи навчання, здійснюють методичну й наукову роботу, працюють над розробкою теми: «Умови реалізації національних економічних інтересів: маркетинговий та інтеграційний аспекти».

З метою налагодження та підтримання зв’язків з провідними вітчизняними та зарубіжними науковцями, за ініціативи професорсько-викладацького складу проводяться конференції всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Міжнародна діяльність кафедри передбачає участь викладачів у міжнародних конференціях, публікації у закордонних виданнях, зарубіжне стажування в партнерських навчальних закладах Болгарії, Грузії, Польщі.

Значна увага на кафедрі приділяється творчому розвитку студентів, адже вміння креативно мислити та знаходити нестандартні способи розв’язання складних задач високо цінується на сучасному ринку праці. Щорічно викладачами кафедри ініціюється святкування тижня HR-менеджера та маркетолога. Конкурси на кращу фотогазету, присвячену відповідному святу, робить можливим побачити образ менеджера, маркетолога й підприємця, що склався в уяві молоді, а також проявити себе в ролі журналіста та прес-редактора.

Традиційно студентам пропонується ряд заходів, які розширюють їх знання про професію. Серед них: демонстрація документальних фільмів на задану тематику, відвідання відкритих лекцій і науково-методичних семінарів провідних підприємців, практиків-маркетологів та HR-менеджерів, екскурсії на приватні підприємства відповідної специфіки та інше.

Таким чином, спільна кропітка робота студентів та викладачів дає змогу сформувати активну, творчу особистість та професіонала своєї справи, який має можливість успішно працевлаштуватись як в Україні, так і закордоном.

Склад кафедри
Чирва
Ольга Григорівна
директор інституту економіки та бізнес-освіти, доктор економічних наук
Подзігун
Світлана Миколаївна
завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент
Богашко
Олександр Леонідович
Бондарук
Ігор Сергійович
Білошкурська
Наталія Володимирівна
Пачева
Наталія Олександрівна
Бовкун
Ольга Анатоліївна
Гарматюк
Олена Валентинівна
Викладач
Кузьмінов
Микола Вікторович
Доцент, кандидат економічних наук.
Каричковський
Василь Дмитрович
кандидат економічних наук, доктор педагогічних наук, доцент
Ящук