Практична діяльність

  • Дата оновлення: 12.06.2024

ГРАФІК ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ ДЛЯ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

ІІ курс (3 р. 10м.), навчальна практика 19.02.2024-17.03.2024
І курс (2р. 10м), навчальна практика 19.02.2024-17.03.2024
III, II курс (2р.10м.), виробнича практика 18.03.2024-14.04.2024
І курс (1р.10м.), виробнича практика 18.03.2024-14.04.2024
III курс (3,5 р.н.) «Туризм», виробнича практика 06.11.2023-03.12.2023
IV; IІІ курс (2р.10м.); IІ курс (1р.10м.) 06.11.2023-03.12.2023
IV; IІІ курс (2р.10м.);  IІ курс (1р.10м.) – Мен., ГРС, Туризм 06.11.2023-03.12.2023
Магістри І курс (1р.4м.) 01.04.2024-12.05.2024
Магістри І курс (1р.4м.) ГРС 18.03.2024-12.05.2024
Магістри І курс  (1р.4м.) Підпр 01.04.2024-12.05.2024
ОС Доктор філософії (III курс) 04.09.2023-15.10.2023

ГРАФІК ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

ІІ курс (3 р.10м.), навчальна практика 19.02.2024 –

17.03.2024

І курс (2р.10м), навчальна практика 19.02.2024 –

17.03.2024

III курс (3 р.10м.), виробнича практика 18.03.2024 –

14.04.2024

ІІ курс (2 р.10м), виробнича практика 18.03.2024 –

14.04.2024

І курс (1р.10м.), виробнича практика 18.03.2024 –

14.04.2024

I курс (3,5 р.н.) «Туризм», виробнича практика 25.09.2023 –

22.10.2023

IV курс (3 р.10м.), виробнича практика 25.09.2023 –

22.10.2023

IІІ курс (2 р.10.), виробнича практика 25.09.2023 –

22.10.2023

ІІ курс(1 р. 10м), виробнича практика 25.09.2023 –

22.10.2023

Магістри I курсу (1,4 р.н.), виробнича практика 25.03.2024 –

05.05.2024

Магістри I курсу (1р. 4м.) «Готельно-ресторанна справа», виробнича практика 11.03.2024 –

05.05.2024

ОС Доктор філософії (III курс) 04.09.2023-15.10.2023

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВІТАМІНИ», м. Умань, 2021

БТІ ФОП «Зозуля Ж.В.», с. Рижавка, Уманський р-н, Черкаська обл., 2021

Виконавчий комітет Тальнівської міської ради Черкаської обл., 2021

Відділ освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації Черкаської обл., 2020

Готель «Позитив» і ресторан «Гармонія»,с. Городецьке, Уманський р-н, Черкаська обл. , 2023

Готельний комплекс «Forest Club Sherwood», с. Піківець, Уманський р-н, Черкаська обл. , 2023

ДП Уманське лісове господарство, 2022

Державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура», с. .Легедзене, Черкаська обл., 2021

КЗ Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради, 2022

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Вороновицької селищної ради, 2023

Комунальна установа Зеленбуд Любашівської селищної ради, Одеська обл. 2022

Метеорологічна станція (м. Умань), 2020

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля», смт. Чечельник, Внницька обл., 2020

Національний історико-культурний заповідник «Чигирин», 2023

Районне комунальне підприємство Гайсинське риборозвідне господарство, Вінницька обл., 2022

Ресторан «Кавказький двір» , 2022

Ресторан «СЕРЖ», м. Умань, Черкаська обл., 2023

ТОВ «Теплицький КХП», Вінницька обл., 2022

Товариство з обмеженою відповідальністю Автоекоприлад, 2022

Смілянський психоневрологічний інтернат, 2023

Відділення № 49 Акордбанк 2020

ГТзДВ Іскра 2021

Держ. істор.-архіт. заповідник Стара Умань 2021

Нац. ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України 2021

Національний дендрологічний парк Софіївка

ПП Фламiнготур

ТОВ «Готель Умань», м. Умань, 2022

ТОВ Фламінготур 2021

Уманська філія ТОВ Укравтозапчастина

Уманське комунальне підприємство Комунальник 2020

Уманський краєзнавчий музей

Уманський регіональний центр приватного акціонерного товариства Страхова група ТАС

Управління праці та соц. захисту

УРЦ соц. служб

ФОП Поляченко І.І.

ФОП Шпітальов В.К.

Акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» в особі філії-Одеського обласного управління АТ «Ощадбанк»

Архівний відділ Уманської районної державної адміністрації, 2024

ДСГП «Ліси України». Філія «Гайсинське лісове господарство», 2024

Комунальне підприємство «ТЕЛЕКОМПАНІЯ УМАНЬ», м, Умань, 2023

Приватне сільськогосподарське підприємство «Нива», с. Мала Мочулка

Районне комунальне підприємство «Гайсинське риборозвідне господарство», м. Гайсин

ТОВ «Нетмікс», м. Первомайськ

ТОВ «Теплицький КХТ», смт. Теплик

ФОП Деркач Р. Ю., м. Умань

ФОП Дзюба С.В., м. Жашків

ФОП Дмитрук П. О., м. Умань

ФОП Міщеряков Г. А., м. Харків

Новоархангельська селищна рада, Голованівський район, Кіровоградська область 2023

ПП «Земекспертцентр», м. Жашків

ПП «Перша приватна Гуральня», м. Умань

Приватне підприємство «АКАДЕМІЯ ХАКЕР», м. Умань, 2024

ТОВ «ЧЕРКАСЬКА М’ЯСНА КОМПАНІЯ», м. Черкаси, 2023

ТОВ М-ТЕЛ, м. Умань, 2023

Товариство з обмеженою відповідальністю Автоекоприлад, 2022

Товариство з обмеженою відповідальністю «АКВАДАР РЕЗОРТ», смт. Маньківка. 2024

Відділення № 49 у м. Умань ПуАТ КБ АКОРДБАНК, 2020

Фермерське господарство «Кожухівський», с. Молодецьке

ФОП Ясинський В. В., смт. Теплик

ФОП Цибулько А. О., 2024

ФОП Фролов О. В., (готельно-ресторанний заклад «One»), м. Умань

ФОП Угольков В.О. (Готельно-ресторанний комплекс «Слобода», м. Умань, Черкаська обл.), 2023

ФОП Поляченко А.П. (фітнес-клуб «ОЛІМП»), м. Умань, Черкаська обл., 2023

ФОП Гейко Н. В. Готельно-ресторанний комплекс «Слобода», 2023

ФОП Борецька Н.В.(сервісний центр (магазин) «Dsawest» №31, м. Умань, 2023

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля», смт. Чечельник, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 2024

Агросадиба Хутір Козацька долина
Асоціація в’їздних туроператорів України
Ветеринарний центр Айболіт
ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних
ГО Інститут стратегій інноваційного розвитку і трансферу знань
Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України
Громадська організація ЕДКЕМП УКРАЇНА
Громадська організація Інноваційні обрії України
Громадська організація Київська школа рівних можливостей
Громадська організація МИ ОСОБЛИВІ
Громадська організація МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР СТАРТ
Громадська організація Національна платформа педагогічних наук
Громадська організація Уманська міськрайонна федерація боксу АРЕС
Громадська спілка Всеураїнська асоціація гідів
Громадська спілка ФЕДЕРАЦІЯ КАНОЕ УКРАЇНИ
Державне спеціалізоване лісозахисне підприємство Харківлісозахист
КУ Інклюзивно ресурсний центр Золотоніської міської ради Черкаської
Мале приватне підприємство Фірма ГАРАНТ/a>
Меморандум Державна податкова служба України
Міжнародна благодійна організація Фонд сприяння розвитку здібної
Міжнародний благодійний фонд Небайдужі
ПП ІНЖПРОЕКТ-2
Приватне акціонерне товариство Уманьферммаш
Розважально спортивний комплекс АМАРАНТ
Сільськогосподарський виробничий кооператив Залузький
Служба у справах дітей Уманської районної державної адміністрації
ТОВ Аудиторська фірма Моноліт
ТОВ ДЖЕЙ СОЛЬЮШЕНС
Громадська організація Шлях добра
Громадська організація Інститут молоді
Благодійна організація Благодійний фонд ЛетсХелп
ВКФ (Отакан)

 

Травень
Липень