Соціальна активність

  • Дата оновлення: 23.03.2021

В житті завжди має бути місце для прекрасного!

При правильному підході до навчання у тебе залишиться досить вільного часу. Допомогти тобі цікаво і з користю провести цей час – наше основне завдання.

Ти – творча людина або хочеш ним стати? Ти мрієш проявити свої таланти в вузі і стати суперзіркою? Тоді приходь до нас! Арт-клуб «Креатив» та творчий клуб «Феєрія» у твоєму розпорядженні =)

А тепер давай розберемося разом, як ти можеш розвинути свій творчий потенціал в університеті

Ти зможеш:

  • займатися акторською майстерністю і режисурою;
  • проходити тренінги з розвитку акторських здібностей ораторського мистецтва;
  • стати кращим актором / актрисою інституту;
  • створити і втілити в життя свій власний творчий сценарій;
  • започаткувати активну взаємодію мистецтва та бізнесу, а також затвердити роль культурних цінностей в процесі модернізації країни

Прагни до всебічного розвитку в стінах нашого університету! Приєднуйся до нас.

 


Діяльність ведеться з усвідомлення наступного принципу: висококваліфікований фахівець не може бути просто носієм знань, це повинна бути гармонійно розвинена особистість, що володіє навичками соціальної адаптації, лідерства та комунікацій.

В рамках цього принципу ми намагаємося створити умови для розвитку і самовдосконалення особистості студента, придбання комунікативних, організаторських, творчих навичок, які стануть в нагоді в дорослому самостійному житті студента. Разом з нами ти зможеш взяти участь в проведенні і організації соціальних акцій і заходів (Дні добра, профілактичні заходи, благодійні акції); пройти «Школу аніматорів» і в майбутньому допомагати студентам першого курсу; взяти участь в дебатах, а на літо знайти собі чудове заняття в оздоровчому таборі, пройшовши «Школу вожатих».

Якщо тобі цікава повноцінне життя університету, ти активний, креативно мислячий і хочеш допомагати оточуючим – тоді тобі пряма дорога до нас!!!

Травень
Липень