Арт-клуб «Креатив»

  • Дата оновлення: 23.03.2021

Арт-клуб «Креатив» -це об’єднання талановитих та творчих особистостей, які бажають давати можливість виходу своїм емоціям та можливостям.

Арт- клуб «Креатив» передбачає проведення раз на два тижні години занять з розвитку творчих здібностей, переважно у сфері образотворчого мистецтва студентів ННІ економіки та бізнес-освіти.

Основною метою якої є особистісний розвиток студентів і збагачення їхнього емоційно-естетичного досвіду, формування цілісного, гармонійного сприймання навколишнього світу; активізація самостійної художньо-практичної діяльності, закріплення, збагачення та поглиблення знань, набутих у процесі навчання в ВНЗ та університеті, застосуванні їх на практиці; а також формування ціннісних орієнтирів, моральних та естетичних почуттів, потреби в творчій самореалізації, духовно-есте­тичному самовдосконаленні.

Для кожного заняття буде строго визначена тематика. На зустрічі будуть запрошуватися студенти та гості І, звісно ж, невід’ємними є чаювання, спілкування та обмін враженнями в теплій дружній атмосфері.
І це лише початок…

 

Косуліна Олена майстриня інституту, керівник арт-клуба “Креатив” +380989910097

Травень
Липень