Для бажаючих продовжити навчання після одержання диплому бакалавра або ж маючи диплом магістра (спеціаліста) є можливість вступу в магістратуру. Здобувати рівень вищої освіти можливо за двома програмами. Навчання за освітньо-професійною програмою триває 1 рік 4 місяці. З переліком освітніх програм можна ознайомитись за посиланням Перелік освітніх програм. Для подачі заяв
Крок 1. Реєстрація електронного кабінету З 01 липня вступник реєструє особистий електронний кабінет на вебсайті ЄДЕБО (Єдиної державної електронної бази з питань освіти). Під час реєстрації вступник зазначає такі дані: адресу електронної пошти, до якої вступник має доступ – зазначена адреса буде логіном для входу до особистого електронного кабінету вступника; пароль для
2 липня 2024 року учасники робочої групи проєкту «Academies4Ukraine – Strengthen Higher Education resilience in Ukraine and European Union» (Програма Erasmus+ KA220-HED – Cooperation partnerships in higher education) взяли участь у координаційній зустрічі, проведеній головним координатором Gianluca Vagnarelli для партнерів: Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Херсонського державного університету,
Здобувачка вищої освіти 2 курсу, 281 групи ОС «Бакалавр» спеціальності 242 Туризм Юлія БРИЧУК нагороджена дипломом ІІ ступеня у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт під патронатом ЮНЕСКО на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського за напрямом 073 Менеджмент за підготовлену наукову роботу на тему: «Публічне адміністрування розвитку туризму на
04 червня 2024 р. здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 075 Маркетинг ННІ економіки та бізнес-освіти разом з доцентом кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Тетяною Корнієнко, взяли участь в онлайн-семінарі «Баланс креативу та ефективності: чим насправді займається маркетинг-директор?». Спікер Марія Назаренко, досвідчена фахівчиня з маркетингу та кураторка курсу
29 травня 2024 року проведено науково-практичний форум «Розвиток агропромислового комплексу та сільських територій під час війни» на базі Одеського державного аграрного університету. У форумі взяли участь науковці, практики, представники бізнесу, урядових і громадських структур, аспіранти, здобувачі вищої освіти. Під час пленарного засідання форуму з вітальним словом до його учасників звернувся
22 травня 2024 року відбулася бінарна лекція на тему «Аудиторська діяльність: контроль і управління у вимірі міжнародних стандартів аудиту», організована в рамках академічної мобільності гарантами освітніх програм Облік і оподаткування першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Олесею Дем’янишиною (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини) та Надією Шкромидою (Прикарпатський національний університет
Колектив кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом щиро вітає кандидата економічних наук Гуменюк Аллу Валеріївну з присвоєнням вченого звання доцента кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом. Бажаємо творчого натхнення, успіхів у професійній та науковій діяльності, успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, міцного здоров’я та удачі в особистому житті!