КООРДИНАЦІЙНА ЗУСТРІЧ УЧАСНИКІВ ПРОЄКТУ «ACADEMIES4UKRAINE – STRENGTHEN HIGHER EDUCATION RESILIENCE IN UKRAINE AND EUROPEAN UNION»

• Дата публікації: 03.07.2024

2 липня 2024 року учасники робочої групи проєкту «Academies4Ukraine – Strengthen Higher Education resilience in Ukraine and European Union» (Програма Erasmus+ KA220-HED – Cooperation partnerships in higher education) взяли участь у координаційній зустрічі, проведеній головним координатором Gianluca Vagnarelli для партнерів: Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Херсонського державного університету, Одеського національного технологічного університету, Helsingin Yliopisto, Rigas Tehniska Universitate.

Під час зустрічі обговорювалися важливі питання для подальшої реалізації проєкту:

1. Аналіз відео- та фотоматеріалів, підготовлених партнерами для створення документального фільму «Історії академічної стійкості України»;
  2. Обговорення порядку денного зустрічі у Гельсінкі.

Наприкінці зустрічі Gianluca Vagnarelli підсумував результати дискусії, представив план роботи на найближчий час, визначив терміни виконання роботи.

Дякуємо координатору та усім учасникам зустрічі за продуктивну співпрацю та важливі внески у розвиток проєкту «Academies4Ukraine»!