Гарматюк Олена Валентинівна – куратор 431, 433 груп

• Дата оновлення: 11.10.2023

“Виховуючи дітей, нинішні педагоги виховують майбутню історію нашої країни, а значить і історію світу.”

Наші діти – це наша старість. Правильне виховання – це наша щаслива старість, погане виховання – це наше майбутнє горе, це наші сльози, це наша провина перед іншими людьми.”

Антон Семенович Макаренко

ОЛЕНА ВАЛЕНТИНІВНА ГАРМАТЮК

куратор 431, 433 груп

Морозов Богдан

Староста групи

Ніколайчук Олександр

Заступник старости

Різноманітні види виховної діяльності академічної групи, створює умови для індивідуального самовиразу кожного студента і розвитку кожної особистості.

Робота кураторів включає в себе, перш за все, створення виховного середовища для соціальної адаптації студентів-першокурсників, залучення до корпоративної культури університету.

Орієнтовний перелік питань до семінарів кураторів:

1. Проведення інструктажу студентів щодо внутрішнього розгляду роботи університету та інституту, визначено та перезатвердження актив груп.
  2. Лекція з цивільної безпеки та дотримання правил безпеки під час повітряної тривоги.
  3. Проведення тренінгів та бесід щодо підтримання здорового психологічного стану в умовах військового стану.
  4. Історико -патріотичний цикл лекцій «Незламність української нації».
  5. Про особливості навчання і виховання в умовах військового стану.