Засідання кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом

• Дата публікації: 29.10.2022

28 жовтня 2022 року відбулося засідання кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом щодо подальшого удосконалення освітніх програм «Маркетинг», «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» початкового рівня (короткого циклу), першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

На засіданні гаранти представили для обговорення оновлені освітні програми. З метою врахування пропозицій стейкхолдерів проєкти освітніх програм будуть у вільному доступі на сайті Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти з 1 грудня 2022 року до 1 січня 2023 року.

Світлана Подзігун, завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом подякувала за приділену увагу учасникам зустрічі, відгуки і конструктивні рекомендації та пропозиції щодо змісту освітніх програм кафедри.