Рекламний бізнес

  • Дата оновлення: 02.05.2018

Твоя ідеальна професія може бути пов’язана з рекламним бізнесом. Ти маєш розвинені інтелектуальні здібності, швидкість роботи розуму, якій позаздрить навіть експрес пошта, оригінальність мислення та нестандартний підхід до роботи.

В майбутньому ти можеш стати як Алекс Богускі, який є мільярдером, британським підприємцем і має бізнес, відомий у всьому світі.

Алекс Богускі почав кар’єру в рекламі в 80-і роки. В результаті він став партнером в Crispin Porter & Bogusky і привів агентство до того, що воно стало найвідомішим рекламним бутиком в США і одним з найбільш шанованих в світі. Burger King, Volkswagen Mini, IKEA, соціальна кампанія проти куріння Truth – кращі роботи були зроблені під керівництвом Алекса саме для цих брендів.

Цікавий факт! Влаштуватись на роботу в рекламну компанію Алексу допомогла одна витівка – він відправив власникам рекламного агентства свою візитну картку з одним заокругленим кутом і написом: «На 25% безпечніше всіх інших візиток!».

Дану професію ти можеш опанувати обравши навчання в Інституті економіки та бізнес-освіти УДПУ за спеціальністю «Маркетинг».

Травень
Липень