Підприємницька діяльність

  • Дата оновлення: 02.05.2018

Твоя ідеальна професія може бути пов’язана із підприємницькою діяльністю. Ти ініціативний, винахідливий, готовий ризикувати і не боїшся брати на себе відповідальність. Можна з упевненістю сказати, що ти маєш розвинену лексика і дипломатичні навички, аналітичний склад розуму, високу стійкість до стресів, вміння відстоювати власні інтереси компанії. Тобі цікаво та легко вивчати іноземні мови та освоювати нові комп’ютерні технології.

В майбутньому ти можеш стати як Річард Бренсон, який є мільярдером, британським підприємцем та має бізнес, відомий у всьому світі. Річард Бренсон – британський підприємець, засновник корпорації Virgin Group, що включає в себе близько 400 компаній різного профілю. Один з найбагатших жителів Великобританії зі статком 5 мільярдів доларів США, Бренсон відомий широкій публіці своїми екстравагантними вчинками, в тому числі неодноразовими спробами побити різні світові рекорди.

Цікавий факт! З самого дитинства Бренсон був підприємцем, який експериментував у бізнесі. Відомі дві витівки, які, щоправда, в дитинстві зазнали невдачі: вирощування різдвяних ялинок і розведення хвилястих папужок.

Дану професію ти можеш опанувати обравши навчання в Інституті економіки та бізнес-освіти УДПУ за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Січень
Березень