Інформаційний бізнес

  • Дата оновлення: 02.05.2018

Твоя ідеальна професія може бути пов’язана з інформаційним бізнесом. Ти комунікабельний, завзятий, впевнений в собі і відданий справі, маєш нестандартне мислення, винахідливість, ініціативність і здатність генерувати ідеї, маєш відчуття успіху і можеш його досягти.

В майбутньому ти можеш стати як Девід Томсон, який є власником медіа-корпорації «Thomson Corporation» та за рейтингами Forbes є одним з найбагатших людей світу. «Thomson Corporation» є однією із найбільш значущих медіа-груп Великобританії і США, приносить найбільший дохід і є світовим лідером в області застосування інформації в бізнесі. Напрями її діяльності: юриспруденція, захист інтелектуальної власності, дослідні розробки. У 2008 році компанія Девіда купила «Reuters» – одне з найбільших у світі міжнародних агентств новин і провайдера даних фінансових ринків, яка після цього стала називатися «Thomson Reuters».

Цікавий факт! У 2007 Forbes помістив Девіда Томпсона на десяте місце в списку найбагатших людей планети, оцінивши його капітал в 22 мільярди доларів. Щоправда, висновки про те, яка частина цієї суми знаходиться на особистих рахунках самого бізнесмена, зробити складно, оскільки всі статки Томсона формально є сімейною власністю.

Дану професію ти можеш опанувати обравши навчання в Інституті економіки та бізнес-освіти УДПУ за спеціальністю «Маркетинг».

Лютий
Квітень