Бренд менеджмент

  • Дата оновлення: 02.05.2018

Твоя ідеальна професія може бути пов’язана з бренд-менеджментом, адже ти є активним прихильником відомих брендів! Ти слідкуєш за ними на офіційних сайтах та соціальних сторінках, і готовий багато чим пожертувати за улюблений бренд. Сам по собі ти комунікабельна та креативна особистість, нові ідеї завжди захоплюють тебе.

В майбутньому ти можеш стати як Девід Лорен, який є відомим маркетологом у сфері просування luxury-брендів. Девід Лорен – старший віце-президент американської компанії Polo Ralph Lauren по рекламі, маркетингу і корпоративним зв’язкам. У компанії, що виробляє модний одяг, аксесуари, парфуми і предмети розкоші, Девід відповідає за глобальні рекламні та маркетингові кампанії, охоплюючи 28 брендів і контролюючи понад 200 рекламних кампаній щорічно.

Цікавий факт! Чи знаєш ти, що сьогодні Polo Ralph Lauren існує саме завдяки Девіду – у 2000 році він почав масштабний вихід компанії на ринок онлайн-комерції, коли інші люксові бренди воліли триматися від нього осторонь, і створив для компанії цілий медіа бренд з мобільними додатками, TV-каналом, електронними вітринами, онлайн-показами та ін. комунікаціями.

Дану професію ти можеш опанувати обравши навчання в Інституті економіки та бізнес-освіти УДПУ за спеціальністю «Менеджмент».

Травень
Липень