Барвінок Наталія Володимирівна – куратор 271, 272 груп

• Дата оновлення: 20.10.2023

Барвінок Наталія Володимирівна – куратор 271 і 272 груп

«Кожен, хто перестає вчитися, старіє, – не важливо, в 20 або 80 років, – а будь-який інший, хто продовжує вчитися, залишається молодим. Найважливіше в житті – це зберегти мозок молодим.»

Генрі Форд

«Навчання без роздумів – шкідливе, роздуми без навчання – небезпечні.»

Конфуцій

Кажуть у житті студента буває два щасливих моменти: перший – коли він дізнається, що вступив до університету, другий – коли отримує диплом. Але між цими двома подіями – роки веселого і щасливого життя.

Як показує досвід розвитку особистості майбутнього фахівця, створення умов для його самореалізації, не можуть бути забезпечені лише в рамках освітнього процесу. Тому позанавчальний процес є також основою майбутнього фахівця.

Студентське життя насичене і цікаве. Вибір варіанту проведення вільного часу пов’язаний з інтересами, потребами, ціннісними орієнтаціями і кількістю часу студентів. Важливе місце в житті «підкорювачів граніту науки» займає їх дружній студентський колектив та цікаве і веселе життя в стінах університету, гуртожитку та поза ними.

План виховної роботи на 2023-2024 н.р.