Лабораторія готельного обслуговування

  • Дата оновлення: 28.02.2024

На кафедрі технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи функціонує лабораторія готельного обслуговування. Лабораторія включає кабінет з облаштованою рецепцію, де здобувачі вищої освіти ОПП «Готельно-ресторанна справа» відпрацьовують навички зустрічі гостей,  прийому та спілкування з клієнтами. Поруч розташована шафа, де представлені засоби гігієни, що використовуються у готелях, білизна, рушники, халати, взуття та інше. Кабінет містить інформаційні стенди та навчальну літературу з організації готельного господарства 

Для виконання практичних завдань з обслуговування іноземних гостей коло рецепції розташовані три годинники, які налаштовані на різні часові пояси (Київ, Нью-Йорк, Лондон).

Програмне забезпечення лабораторії готельного обслуговування представлене платформою  jSolutions. У модуль “Готель” здобувачі вищої освіти вчаться працювати з автоматизацією облікових процесів попереднього бронювання.

Окрім кабінету, лабораторія готельного обслуговування включає в себе готельні номери трьох класів: економ, стандарт та напів люкс, де здобувачі вищої освіти відпрацьовують навички обслуговування споживачів у засобах розміщення, відпрацьовують технології прибиральних робіт та вирішення виробничих ситуацій.

Економ клас – двомісні та тримісні номери зі спільною кухнею та зручностями (туалет, душ) загального користування. У номері ліжка, шафа, стіл, стільці.

Стандарт має спальню з двома ліжками, шафу, стіл, місце для приготування їжі, холодильних, ванну кімнату, телевізор.

Напів люкс – двомісний номер з кухнею, побутовою технікою, ванною кімнатою та доступом до Wi-Fi.

Положення

 

Червень
Серпень