Звіт за 2023/2024 н.р.

  • Дата оновлення: 28.02.2024

11 травня 2023 р. на базі ННЦ «Бізнес-хаб» для здобувачів вищої освіти ННІ економіки та бізнес-освіти організовано зустріч з директором ТОВ «Сервісно-технічний центр «Укравтозапчастина» Оленою Рудь.

Під час зустрічі в онлайн форматі Олена Григорівна розповіла про свій шлях становлення, поділилась цінним досвідом у сфері бізнесу. Студенти отримали поради як розпочати свій професійний шлях та здобути успіх в підприємницькій діяльності.

26 вересня  2023 р. на кафедрі маркетингу, менеджменту та управління бізнесом НН інституту економіки та бізнес-освіти відбувся науково-практичний семінар на тему «Бізнес та інвестиції» для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників. 

 Модератор семінару, доцент Тетяна Корнієнко, надала слово учасникам семінару,  які звернулися до аудиторії зі своїми виступами: Юлія Гичко, доктор філософії, викладач кафедри психології, автор цифрового контенту («Ефективний маркетинговий контент та як його генерувати у різних нішах бізнесу»); Руслан Лемещук, soft-skills тренер DBA та MBA («Перспективи розвитку бізнесу у викликах дня»); Оксана Ващишина, директор з маркетингу Банк Кредит Дніпро («Команда СМО. Моделі організації маркетингу компанії»); Анастасія Богуш, маркетолог ППСвіт Вікон («Інтернет-маркетинг: особливості та інструменти»). 

Можу зазначити, що проведення науково-практичних семінарів із залученням фахівців-практиків є дуже важливим у процесі реалізації освітніх програм як для здобувачів вищої освіти, так і для науково-педагогічних працівників. 

Жвава дискусія після доповідей показала, що інформація була цікавою та корисною.

З метою підвищення ефективності і забезпечення позитивного іміджу та реалізації потенціалу ЗВО на ринку освітніх послуг Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини зосереджує увагу структурних підрозділів на ефективній профорієнтаційній роботі. Відповідно, роль практичної профорієнтації в ННІ економіки та бізнес-освіти набуває особливої актуальності та значущості. Ці послуги все більше мають попит у випускників ЗЗСО. 

26 вересня 2023 року канд. екон. наук, доцент кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Леся Слатвінська та доктор філософії, старший викладач кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Олена Гарматюк провели в Уманському ліцеї № 1 Уманської міської ради Черкаської області для ліцеїстів 11 класів профорієнтаційний захід із застосуванням інноваційних методів, а саме застосування інструментів «ігровізації». 

Викладачі застосували інструменти «ігровізації», які були інтегровані у тренінг «Колірний тест Люшера», для діагностично-консультаційної роботи з майбутніми абітурієнтами, що дало можливість отримати ефективний зворотний зв’язок із ліцеїстами та налагодити подальше консультування.

Загалом у своїй роботі викладачі застосували такі підходи до профорієнтації: інформаційний, діагностико-консультаційний, розвивальний, активаційний, які сприяли розкриттю змісту, мети та завдань освітньо-професійних програм, які реалізовуються кафедрами інституту.

7 листопада 2023 року учні 11-х класів Жашківського ліцею № 1 Жашківської міської ради Черкаської області взяли участь у неординарному науковому заході – онлайн-тренінгу «Наукові основи фінансової грамотності». Тренінг відбувся у межах наукових заходів Регіонального центру Малої академії наук у співпраці з Бізнес-хабом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з метою популяризації серед учнівської молоді наукових досліджень та запрошення до участі у Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України за секціями відділення економіки.

Тренувати фінансові навики (financial skills), проводити науковий пошук і економічні дослідження ліцеїстам допомагав доцент кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Микола Білошкурський. 

Микола Васильович розпочав тренінг з інформації про встановлені Світовим банком грошові критерії т. з. «порогу бідності» та «середнього класу». Виходячи з цих критеріїв, кожен визначив соціально-фінансовий статус своєї сім’ї згідно з сукупними щомісячними доходами. 

Для економії витрат було представлено 3 мобільних додатки: Love Sales, що збирає акційні каталоги усіх українських рітейрелів і постійно оновлює їх; Stocard, який оцифровує всі можливі бонусні картки і розміщує їх у єдиному сховищі; LetyShops – найкращий додаток, що містить кешбеки 2642 магазинів і повертає від 1 до 30 % витрачених коштів. 

Стосовно інвестиційних досліджень учасники тренінгу ознайомилися з динамікою цін нерухомості, депозитами, програмами страхування життя і пенсійного забезпечення, інтернет-трейдингом валют, цінних паперів, нафти, цінних металів тощо.

Під час тренінгу «Наукові основи фінансової грамотності» одинадцятикласники отримали необхідний старт для наукової діяльності, ефективного управління особистими фінансами, досягнення поставлених цілей і постійного підвищення рівня свого добробуту. 

В рамках діяльності Бізнес Хабу функціонує Бізнес-школа (Business School) believe in yourself be creative realize your ideas Бізнес-школа (Business School) – це проєкт, для тих кому цікаве знайомство з психологією бізнесу, розвиток креативного мислення і лідерського потенціалу. Школа покликана дати можливість познайомитися з основами професії фахівця в галузі маркетингу, логістики та реклами; розвинути комунікативну, конфліктологічну і організаційну культуру слухача; підвищити рівень особистісного розвитку і лідерські якості кожного слухача. Навчання проводиться в лекційній та ігровій формі. Проект має високе освітнє і виховне значення, оскільки, крім передачі практичних навичок і знань для студентів та випускників у сучасній і цікавій сфері нашого життя, він об’єднує зусилля великої кількості людей – студентського активу, професорсько-викладацького складу, учнів закладів освіти та всіх бажаючих.

Тренінги Бізнес-школи

Фінансова грамотність

Подорож у світ бухгалтерського обліку

Гра-квест Невидима рука ринку

Наші пропозиції щодо профорієнтації – інтерактивні ігри «Невідома туристична Україна»

Психологічний портрет успішного готельєра чи ресторатора

Твій шлях до успіху

Пізнай силу бренду

Тренінг «Управління конфліктами» Майстер-клас «Володар часу (Тайм-менеджмент)»

Тренінг «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тебе»

Практикум з бенчмаркінга

Стартап: стратегія успіху

Укладено договір з фізичною особою підприємцем на надання наукової послуги: проведення аналізу ризиків під час розробки і впровадження нової послуги на ринок на суму 3023,98 грн. На перспективу плануємо також надавати послуги з автоматизації бухгалтерського обліку для підприємців, щоб активізувати послуги Бізнес Хабу та поширити інформацію

Завантажити (PDF, 1.41MB)

Березень
Травень