Заочна Форма

  • Дата оновлення: 23.07.2019

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності

Курс зарахування:

1 курс

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

15

Кількість заяв:

1, на бюджет – 0

Конкурсний бал:

СЕР=178.3; МІН=178.3; МАКС=178.3

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Макогон Іван Володимирович 178,256 Допущено

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна

Курс зарахування:

1 курс

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Конкурсний бал:

СЕР=156.4; МІН=140.2; МАКС=166.8

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Макогон Іван Володимирович 178,256

 

Допущено

 

2 Болдишор Артем Віталійович 112,892   Допущено
3 Макогон Іван Володимирович 178,256   Допущено
4 Зелінська Олена Миколаївна 140,088   Зареєстровано

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна

Курс зарахування:

1 курс

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Конкурсний бал:

СЕР=156.9; МІН=131.1; МАКС=182.1

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна

Курс зарахування:

1 курс

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Конкурсний бал:

СЕР=156.9; МІН=131.1; МАКС=182.1

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Мазалова Тетяна Юріївна

 

112,528

 

  Зареєстровано

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

10

Макс. обсяг держзамовлення:

4

Кількість заяв:

2, на бюджет – 2 

Конкурсний бал:

СЕР=78.1; МІН=17.5; МАКС=138.6

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Зозуля Дарина Русланівна

 

138,632

 

4 Допущено

 

2 Хитрук Євгеній Валентинович 141,232 3 Зареєстровано
3 Зозуля Дарина Русланівна 138,632 4 Допущено
4 Струк Діана Степанівна

 

135,72

 

  Зареєстровано

 

5 Бугайчук Святослав Васильович 136,76   Допущено
6 Скрипник Анастасія Ярославівна 158,912   Допущено
7 Галяс Анастасія Сергіївна

 

175,032

 

  Зареєстровано

 

 
8 Сорока Роман Сергійович

 

139,984

 

  Допущено

 

 

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна

Курс зарахування:

1 курс

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Конкурсний бал:

СЕР=138.2; МІН=17.5; МАКС=183.8

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Дука Анастасія Богданівна 164,84 Допущено
2 Суржок Андрій Олександрович 178,464 Допущено
3 Литвинюк Сніжана Олександрівна

 

160,472

 

  Зареєстровано

 

4 Моргонюк Ірина Михайлівна 161,242   Допущено
5 Хитрук Сергій Ігорович 154,648   Допущено
6 Коваль Сергій Олександрович 127,712   Зареєстровано
7 Гульвіс Марія Сергіївна 127,192   Зареєстровано  
8 Любанчук Юлія Ігорівна 137,48   Зареєстровано  
9 Буженко Соломія Романівна 181,272   Зареєстровано  
10 Писарук Аліна Юріївна 133,744   Допущено  

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

10

Макс. обсяг держзамовлення:

5

Кількість заяв:

1, на бюджет – 1

Конкурсний бал:

СЕР=185.5; МІН=185.5; МАКС=185.5

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Гаража Марія Юріївна

 

185,536

 

7 Допущено

 

2 Бортніченко Владлена Олександрівна 199,68   Зареєстровано
3 Гаража Марія Юріївна 185,536 7 Допущено
4 Зоріна Катерина Андріївна  193,128 6 Допущено
5        
6        
7        

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна

Курс зарахування:

1 курс

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Конкурсний бал:

СЕР=153.9; МІН=128; МАКС=181.3

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Злагоднюк Світлана Миколаївна 122,2 Зареєстровано
2 Кінзерська Анастасія Віталіївна 144,56 Зареєстровано
3 Вовк Владислав Вадимович 160,056 Допущено
4 Вовк Владислав Вадимович 159,432 Допущено
5 Василевська Марина Анатоліївна 142,168 Допущено
6 Мартинєс Анастасія Юріївна 133,64 Допущено
7 Кузьмін Вадим Вікторович 162,136 Допущено
8 Саранча Микола Сергійович 138,32 Допущено
9 Барна Ігор Юрійович 125,788 Допущено
10 Богоріл Анастасія Олександрівна 125,811 Допущено
11 Попик Ірина Олександрівна 131,645 Допущено
12 Горенчук Олександр Володимирович

 

112,476

 

  Зареєстровано
13 Фучила Володимир Володимирович 162,084   Допущено
14 Гончарук Андрій Петрович 122,304   Допущено
15 Решетник Віталій Анатолійович 152,568   Допущено  
16 Писарук Аліна Юріївна 126,256   Допущено  
17 Плахотнюк Тимофій Павлович

 

143,208

 

  Допущено

 

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

10

Макс. обсяг держзамовлення:

4

Кількість заяв:

1, на бюджет – 1

Конкурсний бал:

СЕР=129.5; МІН=129.5; МАКС=129.

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Нікітін Олександр Васильович 129,48

 

2 Допущено

 

2 Войтович Вікторія Сергіївна  183,976 1 Зареєстровано
3        
4        

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти 

Форма навчання:

Заочна 

Курс зарахування:

1 курс 

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м) 

Конкурсний бал:

СЕР=146.6; МІН=119.1; МАКС=179.9

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Кінзерська Анастасія Віталіївна 145,808 Зареєстровано
2 Вовк Владислав Вадимович 157,248 Допущено
3 Вовк Владислав Вадимович 150,072 Допущено
4 Павлюк Ярослав Миколайович 150,748 Зареєстровано
5 Кузьмін Вадим Вікторович 162,136 Допущено
6 Злагоднюк Світлана Миколаївна 122,2   Зареєстровано
7 Кінзерська Анастасія Віталіївна 144,56   Зареєстровано
8 Вовк Владислав Вадимович 160,056   Допущено
9 Вовк Владислав Вадимович 159,432   Допущено
10 Василевська Марина Анатоліївна 142,168   Допущено
11 Мартинєс Анастасія Юріївна 133,64   Допущено
12 Кузьмін Вадим Вікторович 162,136   Допущено
13 Саранча Микола Сергійович 138,32   Допущено
14 Барна Ігор Юрійович 125,788   Допущено
15 Богоріл Анастасія Олександрівна 125,811   Допущено
16 Попик Ірина Олександрівна 131,645   Допущено
17 Процько Каріна Олегівна 128,7   Допущено
18 Мачарашвілі Руслана Романівна 166,452   Допущено
19 Карачинська Олена Вікторівна 179,556   Зареєстровано
20 Гульвіс Марія Сергіївна 127,192   Зареєстровано  
21 Буженко Соломія Романівна 181,272   Зареєстровано  
22 Літвіненко Анна Леонідівна 129,63   Допущено  
23 Ромашко Мирослава Сергіївна

 

134,264

 

  Допущено

 

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти 

Форма навчання:

Заочна 

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності 

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

5

Макс. обсяг держзамовлення:

5

Кількість заяв:

1, на бюджет – 1

Конкурсний бал:

СЕР=179.9; МІН=179.9; МАКС=179.9

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Лопатко Іван Сергійович

 

179,92

 

7 Допущено

 

2        

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти 

Форма навчання:

Заочна 

Курс зарахування:

1 курс 

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Конкурсний бал:

СЕР=151.7; МІН=128.9; МАКС=179.9

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Погребняк Віталій Васильович

 

152,967

 

Допущено

 

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна 

Курс зарахування:

1 курс 

Вид пропозиції:

Небюджетна 

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м) 

Ліцензійний обсяг:

25

Кількість заяв:

6, на бюджет – 0

Конкурсний бал:

СЕР=143.8; МІН=132.4; МАКС=151.8

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Федотов Тимур Олександрович 133,64 Зареєстровано
2 Вербовенко Вікторія Миколаївна 150,28 Допущено
3 Ковпак Ольга Євгеніївна

 

151,84 Допущено
4 Мукомела Дарія Олександрівна 144,04 Допущено
5 Шкода Вікторія Василівна

 

150,592 Допущено
6 Кулинич Аліна Василівна

 

132,392 Допущено

 

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна

Курс зарахування:

1 курс

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Конкурсний бал:

СЕР=150.2; МІН=127; МАКС=178.8

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Федотов Тимур Олександрович 133,64 Зареєстровано
2 Вербовенко Вікторія Миколаївна 150,28 Допущено
3 Ковпак Ольга Євгеніївна 151,84 Допущено
4 Мукомела Дарія Олександрівна 144,04 Допущено
5 Шкода Вікторія Василівна 150,592 Допущено
6 Кулинич Аліна Василівна 132,392 Допущено
7 Лешик Мар`яна Степанівна

 

139,568

 

  Зареєстровано

 

8 Наливайський Сергій Геннадійович

 

120,536

 

  Зареєстровано
9 Буженко Соломія Романівна 181,272   Зареєстровано  
10 Писарук Аліна Юріївна 133,744   Допущено  
11 Маслюк Анастасія Ігорівна 160,68   Допущено  
12 Маслюк Катерина Ігорівна 165,88   Допущено  

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

5

Макс. обсяг держзамовлення:

2

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Мартинєс Анастасія Юріївна 133,64 Допущено
2 Шкода Вікторія Василівна

 

150,592 Допущено
3 Оале Кирило Юрійович

 

153,088 Допущено
4 Попик Ірина Олександрівна

 

131,645 Допущено
5 Богаченко Галина Сергіївна 141,232 2 Зареєстровано  
6 Чорнодід Анастасія В`ячеславівна

 

184,08

 

6 Зареєстровано

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна

Курс зарахування:

1 курс

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Конкурсний бал:

СЕР=155.7; МІН=128.5; МАКС=191.4

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Болдишор Артем Віталійович 112,892 Допущено
2 Мартинєс Анастасія Юріївна 133,64 Допущено
3 Шкода Вікторія Василівна 150,592 Допущено
4 Оале Кирило Юрійович 153,088 Допущено
5 Попик Ірина Олександрівна 131,645 Допущено

 

6 Лисак Аліна Аркадіївна

 

173,472

 

  Зареєстровано

 

7 Фучила Володимир Володимирович

 

162,084

 

  Допущено

 

8 Буженко Соломія Романівна

 

172,536

 

3 Зареєстровано

 

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Небюджетна

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2021 (1р 10м)

Ліцензійний обсяг:

25

 

 

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Болдишор Артем Віталійович

 

112,892

 

Відмова

 

2 Лиса Дарина Вадимівна  147,732 Зареєстровано
3 Фучила Володимир Володимирович  142,896   Допущено
4        

 

 

Серпень
Жовтень