Економіка підприємства

  • Дата оновлення: 02.05.2018

Твоя ідеальна професія може бути пов’язана з економікою підприємства. Ти маєш здібності щодо вирішення практичних проблем та ефективного управління, швидко та легко сприймаєш інформацію, аналізуєш її та приймаєш ефективні, креативні рішення. Ти здатний швидко проводити необхідні розрахунки, що є невід’ємною роботою економіста. Тобі властиві високий рівень культури, лідерські якості та належний науковий потенціал

В майбутньому ти можеш стати як Уоррен Баффет, який є успішним підприємцем та за рейтингами Forbes є одним з найбагатших людей світу. Уоррен Баффет – американський інвестор, найвідоміший в світі портфельний менеджер і бізнесмен. Баффетт був визнаний найбагатшою людиною в світі (його стан оцінено приблизно в 62 млрд. дол.). При цьому в свої 80 років він є найбільшим утримувачем акцій компанії Berkshire Hathaway і до того ж її керуючим директором, а його капітал примножується з кожною секундою.

Дану професію ти можеш опанувати обравши навчання в Інституті економіки та бізнес-освіти УДПУ за спеціальністю «Економіка».

Липень
Вересень