Алла Валеріївна Гуменюк – куратор 451, 461 груп

• Дата оновлення: 12.10.2023

Алла Валеріївна Гуменюк

куратор 451, 461 груп

«Хто намагається розібратися в хорошому й поганому на своїх уроках, у своїх стосунках з вихованцями, той вже досягнув половини успіху.»

В.О. Сухомлинський

«Виховання дитини — це не мила забава, а завдання, що вимагає капіталовкладень — тяжких переживань, зусиль безсонних ночей і багато, багато думок.»    Януш Корчак

Староста групи

Шарандак Максим Віталійович

Заступник старости

Курницький Даніїіл Павлович

Для того щоб університет виконував не лише функцію транслятора знань, а також здійснював свою виховну роль, формував у студентів їх ціннісні орієнтири,сумлінне ставлення до навчання та праці, сприяв подальшій професійній орієнтації, потрібна постійна індивідуальна робота зі студентами. В ННІ економіки та бізнес-освіти виконання цих функцій покладено на інститут кураторів.  Робота кураторів здійснюється при активній співпраці з деканатом факультету та кафедрами, які проводять навчальні заняття у групі. Кураторські години охоплюють національно-патріотичне, інтелектуально-духовне, грамадсько-правове, моральне, естетичне, екологічне, трудове та фізичне виховання студентської молоді. Особлива увага приділялася морально-правовим темам: – Права та обов’язки студентів.

Орієнтовний перелік питань до семінарів кураторів:

1. Ознайомлення студентів з програмою розвитку Університету на 2023-2024рр.
  2. Іформування про особливості організації начально-виховного процесу в Університеті.
  3. Психологічний портрет першокурсника.
  4. Проведення анкетування: сприятливі умови проходження адаптаційного періоду студентами 1-го курсу; оволодіння студентами досвідом соціальної поведінки.
  5. Ознайомлення з роботою бібліотек Університету.
  6. Шляхи формування позитивного психологічного клімату в академічних групах.
  7. Вплив здорового способу життя на формування молодої сім’ї.
  8. Участь студентів у благодійних акціях.
  9. Аналіз на кураторських годинах стану відвідування студентами групи занять, успішності та дисципліни в групі;

ПЛАН РОБОТИ

куратора академічних 451, 461 груп

Гуменюк Алли Валеріївни на 2023/ 2024 навчальний рік

№ п/п Захід Термін