Практика студентів у Греції

  • Дата оновлення: 24.04.2014

Греція – це країна, де туризм відіграє важливу роль в економіці. Невелика за розмірами країна вміщує близько 9000 готелів. Кількість туристів, які вибрали Грецію місцем проведення свого відпочинку, збільшується із року в рік.

Робоча практика в Греції – мрія багатьох студентів, які планують в майбутньому пов’язати свою роботу з туристичним сектором.

Наші програми дають студентам унікальну можливість закріпити теоретичні знання реальною практикою в готелях високого класу або інших туристичних компаніях і при цьому заробити на кишенькові витрати, здобути нових друзів та ближче ознайомитися з грецькою історією та культурою.

Практика проходить у відповідності до угод про співробітництво між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Александрійським технологічним інститутом м. Салоніки. Угода про практику підписується безпосередньо УДПУ імені Павла Тичини, готелем та студентом особисто.

Практика проходить у весняно-літній період травень-жовтень і триває від 3 до 6 місяців.

Бази практики це готелі рівня 4-5 зірок, які знаходяться на материковій Греції в Халкідіках та острівній – Кріт, Родос, Самос, Корфу, Пелопоннес, Кос.

Студенти відбираються для проходження практики за результатами співбесіди з англійської мови та академічною успішністю.

Студентам пропонуються посади в різноманітних підрозділах готелю: реєстрація та відділ обслуговування, відділ продажу, Spa – салони краси, анімація, сервіс (офіціанти, бармени, хостес), кухонні працівники, покоївки, швейцари. Студенти працюють 5 днів на тиждень по 8 годин  і мають можливість у свій вільний час відвідати екскурсії до найближчих курортних місць та історичних центрів.

В кінці практики студенти отримують сертифікат на фірмовому бланку готелю або компанії, де вони працювали, про місце, терміни стажування, посаду і виконувані обов’язки.

Практика в Греції – це програма для тих, хто хоче поєднати роботу з відпочинком і поповнити свій багаж знань і свіжих яскравих вражень.

Така практика без сумніву стане гарним початком кар’єри в готельному бізнесі.

DSCN9993

Травень
Липень