ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ «ACADEMIES4UKRAINE – STRENGTHEN HIGHER EDUCATION RESILIENCE IN UKRAINE AND EUROPEAN UNION»

  • Дата оновлення: 17.06.2024

27 та 28 лютого 2024 року для учасників освітнього процесу навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти (детальніше ТУТ); історичного факультету (детальніше ТУТ); факультету дошкільної та спеціальної освіти (детальніше ТУТ); факультету іноземних мов (детальніше ТУТ); факультету мистецтв (детальніше ТУТ); факультету інженерно-педагогічної освіти (детальніше ТУТ); факультету інженерно-педагогічної освіти (детальніше ТУТ); факультету соціальної та психологічної освіти (детальніше ТУТ); факультету початкової освіти (детальніше ТУТ); факультету природничої освіти та природокористування (детальніше ТУТ); факультету філології та журналістики; факультету фізичного виховання; факультету фізики, математики та інформатики проведено презентацію проєкту «Academies4Ukraine – Strengthen Higher Education resilience in Ukraine and European Union» (Програма Erasmus+ KA220-HED – Cooperation partnerships in higher education).

Під час зустрічі присутні ознайомились із завданнями, цілями та очікуваними результатами проєкту, спрямованого на посилення стійкості вищої освіти в Україні та Європейському Союзі. Спікери наголосили про можливість кожного охочого долучитися до участі у зйомці відеоінтерв’ю для документального фільму «Історії академічної стійкості в Україні». Створення цього фільму дозволить розповісти світовій спільноті про стійкість і незламність українського народу.

Дякуємо світовій спільноті за солідарність з українським народом у боротьбі за мир, підтримку та зацікавленість у тому, щоб українські університети ставали сильнішими в умовах російсько-української війни.

 

 
Травень
Липень