Правове регулювання господарської діяльності проблемної

  • Дата оновлення: 09.10.2018

Керівник проблемної групи:  старший викладач кафедри економіки та соціально-поведінкових наук Підлісний Є. В.

Староста групи: Іванцова Ольга.

Мета діяльності проблемної групи: формування навичок роботи з чинними нормативними актами, , вивчення поняттєво-категоріального апарату юриспруденції пов’язаного з господарською діяльністю.

Завданнями проблемної групи:

  • аналізувати правові основи господарської діяльності;
  • процес виникнення, формування господарської галузі України;
  • порядок ліцензування ,  ліцензійні умови здійснення господарської діяльності;
  • законодавство України стосовно господарської діяльності, зміст у системі правового регулювання стосовно своєї професійної діяльності;
  • значення права та правонаступництва кращих стандартів в галузі прав і свобод людини у національному законодавстві.

День, аудиторія, час проведення засідань: перша середа місяця, ауд. 220, 14 год. 20 хв.

1 Бондаренко К.В.
2 Іванцова О.Л.
3 Йовченко М.В.
4 Лукашенко А.В.
5 Нипка М.В.
6 Степаненко В.А.

Зміст роботи Дата Відповідальний
Обрання старости проблемної групи студентського наукового товариства. Обговорення напрямків роботи гуртка і тематики наукових досліджень студентів 5.09.2018 р. Підлісний Є.В.
Знайомство членів проблемної групи з особливостями організації науково-дослідної роботи та вимогами до оформлення результатів наукових досліджень 3.10.2018 р. Підлісний Є.В.
     
     
     
     
     
     
     

За результатами роботи проблемної групи 22 листопада 2017 року за ініціативи кафедри економіки та соціально-поведінкових наук було організовано роботу науково-методичного семінару «Правове регулювання готельно-ресторанного бізнесу». З доповідями на семінарі виступили студенти ННІ економіки та бізнес-освіти Вовк Леся та Нижеголенко Ольга, які розкрили питання державного забезпечення розвитку готельного господарства в Україні та державного регулювання підприємницької діяльності в сфері туризму. Організований захід дав можливість учасникам отримати актуальну та корисну інформацію про правове регулювання підприємницької діяльності у туристичній галузі, сертифікації і стандартизації туристичної діяльності, а також багато практичних порад.

 

 

Міні галерея


Лютий