МІЖНАРОДИЙ ПРОЄКТ «ПОДОРОЖУЙ І ПОВАЖАЙ!»

• Дата оновлення: 07.10.2023

Проєкт «Українсько-польська молодіжна школа сталого туризму «Подорожуй і поважай!» реалізується Навчально-науковим інститутом економіки та бізнес освіти УДПУ імені Павла Тичини у партнерстві із Державною вищою школою професійної освіти ім. Амоса Коменського впродовж 07-16 жовтня 2019 р. Проєкт реалізовано завдяки підтримці Міністерства молоді та спорту України, Українсько-Польської Ради обміну молоддю.

Проєкт має на меті створення платформи співробітництва для вільного обміну ідеями, досвідом і знаннями між молодими людьми з різних регіонів і країн у сфері розвитку сталого туризму.

Створення молодіжної школи сталого туризму сприяє зміцненню міжкультурного діалогу України та Польщі, поглибленню дружніх відносин, отриманню знань та вивченню польського досвіду у сфері туризму, зростанню активності молоді в суспільному житті, поширенню європейських цінностей та їх інтеграції в українську культуру.

Проєкт має соціально-економічний ефект через стимулювання молоді до розвитку сталого туризму громади, відкриття широкого доступу до культурних цінностей та інформаційних ресурсів.

Реалізація проєкту підвищує вплив української культури на світовий туристичний, культурний процес та дозволяє відкрити нові форми і напрями туристичного молодіжного обміну.