Денна Форма

  • Дата оновлення: 23.07.2019

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

3

Макс. обсяг держзамовлення:

3

Кількість заяв:

5, на бюджет – 5

Конкурсний бал:

СЕР=156.4; МІН=140.2; МАКС=166.8

 

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Гущіна Маргарита Віталіївна

 

161,772 4 Допущено
2 Осіпенко Володимир Олегович 164,944 2 Допущено
3 Свида Діана Олександрівна

 

140,238 4 Допущено
4 Резніченко Марина Олегівна

 

166,816 3 Допущено
5 Чиненко Анастасія Віталіївна

 

148,408 1 Допущено
6 Мішин Віталій Олегович

 

128,856 3 Скасовано вступником
7 Костенко Сергій Олександрович 166,712 3 Зареєстровано
8 Гущіна Маргарита Віталіївна 161,772 4 Допущено
9 Осіпенко Володимир Олегович 164,944 2 Допущено
10 Свида Діана Олександрівна 140,238 4 Допущено
11 Резніченко Марина Олегівна 166,816 3 Допущено
12 Чиненко Анастасія Віталіївна 148,408 1 Допущено
13 Мішин Віталій Олегович 128,856 3 Скасовано вступником
14 Костенко Сергій Олександрович 166,712 3 Зареєстровано
15 Гущіна Маргарита Віталіївна 161,772 4 Допущено
16 Осіпенко Володимир Олегович 164,944 2 Допущено
17 Лялько Крістіна Володимирівна  133,952 1 Зареєстровано
18 Бакай Богдан Володимирович

 

165,776

 

7 Допущено

 

19 Шестак Сергій Олександрович

 

178,984

 

5 Допущено

 

20 Денисюк Олександр Вікторович  146,603 5 Допущено

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Небюджетна

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Конкурсний бал:

СЕР=156.4; МІН=140.2; МАКС=166.8

 

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Гончарук Олександр Віталійович 129,842 Допущено
2 Малюта Юлія Сергіївна 151,482 Допущено
3 Тімченко Вероніка Юріївна 152,984 Допущено
4 Василевська Марина Анатоліївна 133,432 Допущено
5 Хлопетчук Олена Сергіївна 178,957 Допущено
6 Умарова Вероніка Станіславівна 141,086 Допущено
7 Ничипорук Ілона Олександрівна 179,806   Зареєстровано
8 Гончарук Олександр Віталійович 129,948   Допущено
9 Малюта Юлія Сергіївна 151,482   Допущено
10 Тімченко Вероніка Юріївна 152,984   Допущено
11 Василевська Марина Анатоліївна 133,432   Допущено
12 Хлопетчук Олена Сергіївна 178,957   Допущено
13 Умарова Вероніка Станіславівна 141,086   Допущено
14 Ничипорук Ілона Олександрівна 179,806   Зареєстровано
15 Гончарук Олександр Віталійович 129,948   Допущено
16 Малюта Юлія Сергіївна 151,482   Допущено
17 Дудла Ванесса Володимирівна 164,53   Зареєстровано  
18 Яненко Софія Олександрівна 124,488   Зареєстровано  
           
           
           
           
           
           

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

5

Макс. обсяг держзамовлення:

5

Кількість заяв:

13, на бюджет – 12

Конкурсний бал:

СЕР=156.9; МІН=131.1; МАКС=182.1

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Легедза Ірина Віталіївна 147,992 3 Зареєстровано
2 Огородник Інна Анатоліївна 158,908 2 Зареєстровано
3 Жайворонок Альона Олександрівна 170,56 6 Допущено
4 Макарчук Ілона Володимирівна 182,139 6 Допущено
5 Колісник Анна Вікторівна 155,688 4 Допущено
6 Ткаченко Ольга Сергіївна 172,848 7 Допущено
7 Рудніцька Сніжана Віталіївна 136,737 Допущено
8 Брагінець Дмитро Ігорович 141,299 3 Допущено
9 Нижник Владислава Василівна 131,144 3 Допущено
10 Коваленко Катерина Олегівна 159,438 3 Зареєстровано
11 Сисоєв Сергій Максимович 159,12 3 Зареєстровано
12 Костенко Сергій Олександрович 166,712 2 Зареєстровано
13 Щербакан Дмитро Анатолійович 157,56 1 Зареєстровано
14 Легедза Ірина Віталіївна 147,992 3 Зареєстровано
15 Огородник Інна Анатоліївна 158,908 2 Зареєстровано
16 Жайворонок Альона Олександрівна 170,56 6 Допущено
17 Макарчук Ілона Володимирівна 182,139 6 Допущено
18 Колісник Анна Вікторівна 155,688 4 Допущено
19 Ткаченко Ольга Сергіївна 172,848 7 Допущено
20 Рудніцька Сніжана Віталіївна 136,737   Допущено
21 Брагінець Дмитро Ігорович 141,299 3 Допущено
22 Нижник Владислава Василівна 131,144 3 Допущено
23 Коваленко Катерина Олегівна 159,438 3 Зареєстровано
24 Дубін Лілія Олегівна    141,856 5 Допущено
25 Іванко Віталій Ігорович 129,792 1 Допущено
26 Коновалова Юлія Василівна 138,008 3 Допущено
27 Гонтар Аміна Василівна 157,144 7 Допущено
28 Ільчук Віталій Русланович

 

135,096

 

1 Допущено

 

29 Римар Анна Юріївна 151,216 6 Зареєстровано
30 Леонтьєва Наталія Вікторівна 161,2 5 Допущено
31 Конельська Ольга Олександрівна

 

183,456

 

7 Допущено

 

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Конкурсний бал:

СЕР=156.9; МІН=131.1; МАКС=182.1

 

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Євтушенко Юлія Іванівна 135,464 Зареєстровано
2 Придивус Анастасія Станіславівна 143,102 Зареєстровано
3 Рудь Анна Станіславівна 152,048 Допущено
4 Осадчук Денис Анатолійович 111,072 Допущено
5 Назаров Олександр Михайлович 123,448 Допущено
6 Брухаль Вікторія Сергіївна 143,936 Допущено
7 Дука Анастасія Богданівна 164,84 Допущено
8 Огородник Наталія Сергіївна 144,664 Допущено
9 Загородна Дарина Сергіївна 160,888 Допущено
10 Черненко Анастасія Ігорівна 140,503 Допущено
11 Суковата Олена Юріївна 133,016   Зареєстровано
12 Семенюк Сергій Миколайович 120,432   Зареєстровано
13 Євтушенко Юлія Іванівна 135,464   Зареєстровано
14 Придивус Анастасія Станіславівна 143,102   Зареєстровано
15 Рудь Анна Станіславівна 152,048   Допущено
16 Осадчук Денис Анатолійович 111,072   Допущено
17 Назаров Олександр Михайлович 123,448   Допущено
18 Брухаль Вікторія Сергіївна 143,936   Допущено
19 Дука Анастасія Богданівна 164,84   Допущено
20 Огородник Наталія Сергіївна 144,664   Допущено
21 Загородна Дарина Сергіївна 160,888   Допущено
22 Черненко Анастасія Ігорівна 140,503   Скасовано (втрата пріор.)
23 Гаврилюк Катерина Миколаївна  121,886   Допущено
         
24 Почапська Вікторія Олегівна 128,336   Зареєстровано
25 Жорнік Олександр Миколайович 133,343   Допущено

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

 

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

10

Макс. обсяг держзамовлення:

3

Кількість заяв:

14, на бюджет – 13

Конкурсний бал:

СЕР=138.2; МІН=17.5; МАКС=183.8

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Легедза Ірина Віталіївна 147,992 1 Зареєстровано
2 Лисий Юрій Євгенійович 183,768 1 Допущено
3 Папакіна Марія Ігорівна 136,656 3 Допущено
4 Дубенко Мар`яна Миколаївна 154,983 6 Допущено
5 Лісовська Олена Олегівна 153,392 3 Допущено
6 Свида Діана Олександрівна 140,238 3 Допущено
7 Рудніцька Сніжана Віталіївна 136,737   Допущено
8 Аліщенко Антон Сергійович 146,432 2 Допущено
9 Кісілєнко Олексій Вадимович 168,168 2 Допущено
10 Майборода Анастасія Сергіївна 143,104 4 Допущено
11 Шимченко Оксана Юріївна 124,176 1 Допущено
12 Шевчук Владислав Анатолійович 141,024 1 Допущено
13 Нижник Владислава Василівна 131,144 4 Допущено
14 Зозуля Дарина Русланівна 138,632 4 Допущено
15 Жалін Олександра Сергіївна 156,936 7 Допущено
16 Сисоєв Сергій Максимович 159,12 2 Зареєстровано
17 Чернявський Максим Олександрович 141,336 5 Зареєстровано
18 Легедза Ірина Віталіївна 147,992 1 Зареєстровано
19 Лисий Юрій Євгенійович 183,768 1 Допущено
20 Папакіна Марія Ігорівна 136,656 3 Допущено
21 Дубенко Мар`яна Миколаївна 154,983 6 Допущено
22 Лісовська Олена Олегівна 153,392 3 Допущено
23 Свида Діана Олександрівна 140,238 3 Допущено
24 Рудніцька Сніжана Віталіївна 136,737   Допущено
25 Аліщенко Антон Сергійович 146,432 2 Допущено
26 Кісілєнко Олексій Вадимович 168,168 2 Допущено
27 Майборода Анастасія Сергіївна 143,104 4 Допущено
28 Шимченко Оксана Юріївна 124,176 1 Допущено
29 Шевчук Владислав Анатолійович 141,024 1 Допущено
30 Нижник Владислава Василівна 131,144 4 Допущено
31 Жалін Олександра Сергіївна 156,936 7 Допущено
32 Сисоєв Сергій Максимович 159,12 2 Зареєстровано
33 Чернявський Максим Олександрович 141,336 5 Зареєстровано
34 Легедза Ірина Віталіївна 147,992 1 Зареєстровано
35 Лисий Юрій Євгенійович 183,768 1 Допущено
36 Папакіна Марія Ігорівна 136,656 3 Допущено
37 Дубенко Мар`яна Миколаївна 154,983 6 Допущено
38 Лісовська Олена Олегівна 153,392 3 Допущено
39 Свида Діана Олександрівна 140,238 3 Допущено
40 Рудніцька Сніжана Віталіївна 136,737   Допущено
41 Аліщенко Антон Сергійович 146,432 2 Допущено
42 Кісілєнко Олексій Вадимович 168,168 2 Допущено
43 Майборода Анастасія Сергіївна 143,104 4 Допущено
44 Шимченко Оксана Юріївна 124,176 1 Допущено
45 Галяс Анастасія Сергіївна  175,032 6 Зареєстровано
46 Шкуренко Олексій Вікторович  151,32 3 Зареєстровано
47 Байдюк Антон Миколайович 141,544 2 Зареєстровано  
48 Виноград Валентин Олегович 133,016 3 Зареєстровано  
49 Білозор Валерія Сергіївна  175,656 4 Допущено  
           
50 Корнєйчік Юрій Володимирович 160,393 3 Допущено
51 Воробйов Олександр Вікторович 147,472   Допущено
52 Точініна Олена Віталіївна 166,088 5 Допущено
53 Цуркан Олексій Олександрович 164,216 1 Зареєстровано
54 Ільчук Віталій Русланович 135,096 2 Зареєстровано
55 Шептицька Аліна Володимирівна 141,935   Допущено
56 Сорока Роман Сергійович 139,984   Допущено
57 Денисюк Олександр Вікторович 146,603 5 Допущено
58 Шептицька Аліна Володимирівна 141,935   Допущено
59 Сорока Роман Сергійович 139,984   Допущено
60 Денисюк Олександр Вікторович 146,603 5 Допущено

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

10 

Конкурсний бал:

СЕР=138.2; МІН=17.5; МАКС=183.8

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Придивус Анастасія Станіславівна 143,102 Зареєстровано
2 Постолатій Яна Вадимівна 144,664 Допущено
3 Сербін Антон Васильович 161,878 Допущено
4 Антонюк Інна Сергіївна 142,896 Допущено
5 Маслєннікова Юлія Віталіївна 177,26 Допущено
6 Іванов Олександр Володимирович 149,032 Допущено
7 Аліщенко Антон Сергійович 151,736 Допущено
8 Остюченко Анастасія Вікторівна 150,384 Допущено
9 Дарієнко Світлана Олександрівна 132,288 Допущено
10 Дука Анастасія Богданівна 164,84 Допущено
11 Дука Анастасія Богданівна 164,84 Допущено
12 Змієнко Сергій Леонідович 154,028 Допущено
13 Суржок Андрій Олександрович 178,464 Допущено
14 Вахна Владислав Олександрович 164,736   Зареєстровано
15 Придивус Анастасія Станіславівна 143,102   Зареєстровано
16 Постолатій Яна Вадимівна 144,664   Допущено
17 Сербін Антон Васильович 161,878   Допущено
18 Антонюк Інна Сергіївна 142,896   Допущено
19 Маслєннікова Юлія Віталіївна 177,26   Допущено
20 Іванов Олександр Володимирович 149,032   Допущено
21 Аліщенко Антон Сергійович 151,736   Допущено
22 Остюченко Анастасія Вікторівна 150,384   Допущено
23 Дарієнко Світлана Олександрівна 132,288   Допущено
24 Дука Анастасія Богданівна 164,84   Допущено
25 Змієнко Сергій Леонідович 154,028   Допущено
26 Вахна Владислав Олександрович 164,736   Зареєстровано
27 Придивус Анастасія Станіславівна 143,102   Зареєстровано
28 Постолатій Яна Вадимівна 144,664   Допущено
29 Сербін Антон Васильович 161,878   Допущено
30 Антонюк Інна Сергіївна 142,896   Допущено
31 Беззубко Віта Володимирівна  142,168   Зареєстровано
32 Романюк Анна Максимівна  124,904   Зареєстровано
33 Дудла Ванесса Володимирівна  164,53   Зареєстровано  
34 Сенічкін Євгеній Вадимович  118,976   Зареєстровано  
           
35 Гусар Ольга Петрівна 154,771   Допущено
36 Коршун Юлія Анатоліївна 138,008   Допущено
37 Шевчук Владислав Анатолійович

 

138,84

 

  Зареєстровано

 

38 Безносенко Олег Григорович 158,377   Зареєстровано  
39 Виртос Вікторія В`ячеславівна 167,232   Зареєстровано  
40 Жорнік Олександр Миколайович 133,343   Допущено
41 Юрескул Ганна Павлівна 150,634   Зареєстровано
42 Пазина Ірина Миколаївна 147,345   Допущено
43 Цуркан Олексій Олександрович 164,528   Допущено
44 Гуменюк Нікіта Олексійович 143,312   Допущено

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

10

Макс. обсяг держзамовлення:

3

Кількість заяв:

15, на бюджет – 14

Конкурсний бал:

СЕР=153.9; МІН=128; МАКС=181.3

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Лябах Олександра Олександрівна 142,89 4 Зареєстровано
2 Грабовський Артем Олегович 163,592 4 Допущено
3 Горова Ірина Станіславівна 169,41 4 Допущено
4 Краснова Христина Дмитрівна 181,291 5 Допущено
5 Ковалик Альбіна Сергіївна 153,712 3 Допущено
6 Гога Анастасія Андріївна 167,024 5 Допущено
7 Черненко Микола Анатолійович 164,008 6 Допущено
8 Тростянська Олександра Сергіївна 128,544   Допущено
9 Малаховський Євгеній Олегович 170,664 7 Допущено
10 Воловодюк Анна Сергіївна 160,499 2 Допущено
11 Воловодюк Аліна Сергіївна 160,287 2 Допущено
12 Бурлака Вікторія Василівна 147,133 4 Допущено
13 Грабовська Катерина Дмитрівна 139,776 5 Допущено
14 Гаража Марія Юріївна 185,536 7 Допущено
15 Лаврук Анастасія Олексіївна 128,024 3 Допущено
16 Бубнова Вікторія Олександрівна 132,392 1 Допущено
17 Гнусенко Ольга Андріївна 123,656 7 Зареєстровано
18 Кривуля Ольга Олександрівна 194,392 7 Зареєстровано
19 Лябах Олександра Олександрівна 142,89 4 Зареєстровано
20 Грабовський Артем Олегович 163,592 4 Допущено
21 Горова Ірина Станіславівна 169,41 4 Допущено
22 Краснова Христина Дмитрівна 181,291 5 Допущено
23 Ковалик Альбіна Сергіївна 153,712 3 Допущено
24 Гога Анастасія Андріївна 167,024 5 Допущено
25 Черненко Микола Анатолійович 164,008 6 Допущено
26 Тростянська Олександра Сергіївна 128,544   Допущено
27 Малаховський Євгеній Олегович 170,664 7 Допущено
28 Воловодюк Анна Сергіївна 160,499 2 Допущено
29 Воловодюк Аліна Сергіївна 160,287 2 Допущено
30 Бурлака Вікторія Василівна 147,133 4 Допущено
31 Грабовська Катерина Дмитрівна 139,776 5 Допущено
32 Лаврук Анастасія Олексіївна 128,024 3 Допущено
33 Бубнова Вікторія Олександрівна 132,392 1 Допущено
34 Гнусенко Ольга Андріївна 123,656 7 Зареєстровано
35 Кривуля Ольга Олександрівна 194,392 7 Зареєстровано
36 Лябах Олександра Олександрівна 142,89 4 Зареєстровано
37 Грабовський Артем Олегович 163,592 4 Допущено
38 Горова Ірина Станіславівна 169,41 4 Допущено
39 Краснова Христина Дмитрівна 181,291 5 Допущено
40 Ковалик Альбіна Сергіївна 153,712 3 Допущено
41 Гога Анастасія Андріївна 167,024 5 Допущено
42 Черненко Микола Анатолійович 164,008 6 Допущено
43 Тростянська Олександра Сергіївна 128,544   Допущено
44 Малаховський Євгеній Олегович 170,664 7 Допущено
45 Воловодюк Анна Сергіївна 160,499 2 Допущено
46 Воловодюк Аліна Сергіївна 160,287 2 Допущено
47 Бурлака Вікторія Василівна 147,133 4 Допущено
48 Грабовська Катерина Дмитрівна 139,776 5 Допущено
49 Лаврук Анастасія Олексіївна 128,024 3 Допущено
50 Бубнова Вікторія Олександрівна 132,392 1 Допущено
51 Гнусенко Ольга Андріївна 123,656 7 Зареєстровано
52 Якименко Наталія Олександрівна  134,056 6 Зареєстровано
53 Байдюк Антон Миколайович 141,544 3 Зареєстровано
54 Поліщук Веніамін Геннадійович 167,336 3 Зареєстровано
55 Виноград Валентин Олегович 133,016 4 Зареєстровано
56 Савицька Таїсія Анатоліївна 171,808 7 Допущено
57 Злагоднюк Марина Сергіївна 149,891 3 Допущено
58 Корнєйчік Юрій Володимирович 160,393 6 Допущено
59 Сидорук Артур Романович 150,28 6 Допущено
60 Безпечанська Аліна Вікторівна

 

167,544

 

5 Зареєстровано

 

61 Зоріна Катерина Андріївна 193,128 7 Зареєстровано  
62 Ільчук Віталій Русланович 135,096 3 Скасовано (втрата пріор.)  
63 Римар Анна Юріївна 151,216 7 Зареєстровано  

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Конкурсний бал:

СЕР=153.9; МІН=128; МАКС=181.3

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Драб Михайло Васильович 140,712 Зареєстровано
2 Злагоднюк Світлана Миколаївна 122,2 Зареєстровано
3 Нищик Юлія Андріївна 135,04 Зареєстровано
4 Кінзерська Анастасія Віталіївна 144,56 Зареєстровано
5 Сімрок Вікторія Анатоліївна 141,024 Допущено
6 Вовк Владислав Вадимович 159,432 Допущено
7 Вовк Владислав Вадимович 160,056 Допущено
8 Вовк Владислав Вадимович 159,432 Допущено
9 Василевська Марина Анатоліївна 142,168 Допущено
10 Василевська Марина Анатоліївна 133,432 Допущено
11 Жовнір Вікторія Миколаївна 117,312 Допущено
12 Павлюк Ярослав Миколайович 152,464 Зареєстровано
13 Постолатій Яна Вадимівна 144,664 Допущено
14 Гончарова Дарина Вікторівна 163,788 Допущено
15 Єременко Марія Володимирівна 147,345 Допущено
16 Миронюк Анастасія Сергіївна 175,968 Допущено
17 Токарєва Аміна Юріївна 173,123 Допущено
18 Тригуб Алла Вячеславівна 159,12 Допущено
19 Сорока Анастасія Олександрівна 143,104 Допущено
20 Павлюк Наталія Леонідівна 136,76 Допущено
21 Мартинєс Анастасія Юріївна 133,64 Допущено
22 Бойко Марія Богданівна 133,343 Допущено
23 Заболотній Артур Вячеславович 123,968 Допущено
24 Туркалова Аліна Сергіївна 143,312 Допущено
25 Шафар Аліна Василівна 133,236 Допущено
26 Кузьменко Дарія Віталіївна 110,968 Допущено
27 Юхимчук Анастасія Сергіївна 166,816 Допущено
28 Мельник Дарія Олегівна 124,326 Допущено
29 Бадовський Олексій Вікторович 121,784 Допущено
30 Горенко Євгенія Олексіївна 149,679 Допущено
31 Вишнякова Жанна Геннадіївна 151,482 Допущено
32 Огородник Наталія Сергіївна 144,664 Допущено
33 Грищенко Аліна Григорівна 153,816 Допущено
34 Пономар Олег Володимирович 111,488 Допущено
35 Дубова Анна Геннадіївна 130,936 Допущено
36 Кузьмін Вадим Вікторович 162,136 Допущено
37 Чорноморець Яна Станіславівна 132,918 Допущено
38 Саранча Микола Сергійович 138,32 Допущено
39 Барна Ігор Юрійович 125,788 Допущено
40 Дубова Анна Геннадіївна 130,936 Скасовано (втрата пріор.)
41 Щербак Яна Миколаївна 154,96 Допущено
42 Хан Микола Дмитрович 135,72 Допущено
43 Красільнік Людмила Петрівна 143 Допущено
44 Шиманський Мирослав Миколайович 129,064 Допущено
45 Кравченко Дмитро Ігорович 132,496 Скасовано (втрата пріор.)
46 Бабійчук Ігор Олександрович 129,524 Допущено
47 Богоріл Анастасія Олександрівна 125,811 Допущено
48 Попик Ірина Олександрівна 131,645 Допущено
49 Копійко Олександр Васильович 129,168 Допущено
50 Тимошенко Антон Ігорович 140,608   Зареєстровано
51 Михайловська Оксана Дмитрівна 147,027   Зареєстровано
52 Нагірняк Марина Вікторівна 144,269   Зареєстровано
53 Шевцова Карина Юріївна 110,76   Зареєстровано  
54 Драб Михайло Васильович 140,712   Зареєстровано  
55 Нищик Юлія Андріївна 135,04   Зареєстровано  
56 Сімрок Вікторія Анатоліївна 141,024   Допущено  
57 Вовк Владислав Вадимович 159,432   Допущено  
58 Василевська Марина Анатоліївна 133,432   Допущено  
59 Жовнір Вікторія Миколаївна 117,312   Допущено  
60 Павлюк Ярослав Миколайович 152,464   Зареєстровано  
61 Постолатій Яна Вадимівна 144,664   Допущено  
62 Гончарова Дарина Вікторівна 163,788   Допущено  
63 Єременко Марія Володимирівна 147,345   Допущено  
64 Миронюк Анастасія Сергіївна 175,968   Допущено  
65 Токарєва Аміна Юріївна 173,123   Допущено  
66 Тригуб Алла Вячеславівна 159,12   Допущено  
67 Сорока Анастасія Олександрівна 143,104   Допущено  
68 Павлюк Наталія Леонідівна 136,76   Допущено  
69 Бойко Марія Богданівна 133,343   Допущено  
70 Заболотній Артур Вячеславович 123,968   Допущено  
71 Туркалова Аліна Сергіївна 143,312   Допущено  
72 Шафар Аліна Василівна 133,236   Допущено  
73 Кузьменко Дарія Віталіївна 110,968   Допущено  
74 Юхимчук Анастасія Сергіївна 166,816   Допущено  
75 Мельник Дарія Олегівна 124,326   Допущено  
76 Бадовський Олексій Вікторович 121,784   Допущено  
77 Горенко Євгенія Олексіївна 149,679   Допущено  
78 Вишнякова Жанна Геннадіївна 151,482   Допущено  
79 Огородник Наталія Сергіївна 144,664   Допущено  
80 Грищенко Аліна Григорівна 153,816   Допущено  
81 Пономар Олег Володимирович 111,488   Допущено  
82 Дубова Анна Геннадіївна 130,936   Допущено  
83 Чорноморець Яна Станіславівна 04.07.2002 132,918   Допущено  
84 Дубова Анна Геннадіївна 130,936   Скасовано (втрата пріор.)  
85 Щербак Яна Миколаївна 154,96   Допущено  
86 Хан Микола Дмитрович 135,72   Допущено  
87 Красільнік Людмила Петрівна 143   Допущено  
88 Шиманський Мирослав Миколайович 129,064   Допущено  
89 Кравченко Дмитро Ігорович 132,496   Скасовано (втрата пріор.)  
90 Бабійчук Ігор Олександрович 129,524   Допущено  
91 Копійко Олександр Васильович 129,168   Допущено  
92 Очеретнюк Дар`я Олегівна  151,164   Зареєстровано
93 Патик Олександра Павлівна  136,552   Зареєстровано
94 Добровольський Андрій Сергійович  158,808   Зареєстровано
95 Краснюк Юлія Дмитрівна  155,168   Зареєстровано
96 Качур Станіслав Сергійович  135,616   Зареєстровано
97 Дудняк Ельвіра Олександрівна  151,907   Зареєстровано
98 Галочка Олена Володимирівна  120,189   Зареєстровано
99 Пеньковський Віталій Сергійович  150,846   Зареєстровано
100 Макаренко Марія Сергіївна  154,752   Зареєстровано
101 Немировський Максим Володимирович  132,392   Зареєстровано
102 Довгошея Олег Олександрович  124,436   Зареєстровано
103 Ткач Ірина Володимирівна 144,56   Зареєстровано
104 Горенчук Олександр Володимирович 112,476   Зареєстровано
105 Башкирцева Лілія Миколаївна 165,909   Допущено
106 Павлов Владислав Вячеславович 134,992   Допущено
107 Пшиґода Наталія Маґдалена  150,528   Допущено
108 Соловйов Владислав Ігорович 193,648 6 Допущено
109 Піхота Аліна Дмитрівна 128,128 6 Допущено
110 Колодіст Владислав Миколайович 136,24   Допущено
111 Зачепа Анастасія Сергіївна 128,357   Допущено
112 Березянський Максим Сергійович 117,312   Допущено
113 Лиманюк Ян Петрович 131,115   Допущено
114 Гаврилюк Катерина Миколаївна 121,886   Допущено
115 Жорнік Олександр Миколайович 143,526   Допущено  
116 Шепецький Станіслав Сергійович 152,119   Допущено  
117 Гончарук Олена Олегівна 130,372   Допущено  
118 Муковоз Олександр Іванович 171,08   Допущено  
120 Плахотнюк Тимофій Павлович

 

143,208

 

  Допущено

 

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

10

Макс. обсяг держзамовлення:

3

Кількість заяв:

11, на бюджет – 10

Конкурсний бал:

СЕР=146.6; МІН=119.1; МАКС=179.9

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Рижук Анастасія Андріївна 148,72 6 Допущено
2 Лаврик Катерина Романівна 179,92 5 Допущено
3 Зрайченко Максим Сергійович 150,072 1 Допущено
4 Вовна Владислав Олександрович 131,009 6 Допущено
5 Нікітін Олександр Васильович 129,48 2 Допущено
6 Палайчук Дар`я Олександрівна 166,227 5 Допущено
7 Франтовський Олександр Олександрович 138,944 5 Допущено
8 Суханова Олена Олександрівна 176,835 Допущено
9 Миронічев Михайло Олегович 145,184 1 Допущено
10 Клименко Сергій Олександрович 119,08 1 Допущено
11 Лаврук Анастасія Олексіївна 128,024 4 Допущено
12 Мішин Віталій Олегович 128,856 1 Допущено
13 Галака Наталія Іванівна 117,416 1 Зареєстровано  
14 Рижук Анастасія Андріївна 148,72 6 Допущено  
15 Лаврик Катерина Романівна 179,92 5 Допущено  
16 Зрайченко Максим Сергійович 150,072 1 Допущено  
17 Вовна Владислав Олександрович 131,009 6 Допущено  
18 Палайчук Дар`я Олександрівна 166,227 5 Допущено  
19 Франтовський Олександр Олександрович 138,944 5 Допущено  
20 Суханова Олена Олександрівна 176,835   Допущено  
21 Миронічев Михайло Олегович 145,184 1 Допущено  
22 Клименко Сергій Олександрович 119,08 1 Допущено  
23 Лаврук Анастасія Олексіївна 128,024 4 Допущено  
24 Мішин Віталій Олегович 128,856 1 Допущено  
25 Галака Наталія Іванівна 117,416 1 Зареєстровано  
26 Рижук Анастасія Андріївна 148,72 6 Допущено  
27 Лаврик Катерина Романівна 179,92 5 Допущено  
28 Зрайченко Максим Сергійович 150,072 1 Допущено  
29 Вовна Владислав Олександрович 131,009 6 Допущено  
30 Палайчук Дар`я Олександрівна 166,227 5 Допущено  
31 Даллакян Каріна Аршаківна  117,006 1 Зареєстровано  
32 Чернявська Світлана Юріївна 155,938 5 Зареєстровано  
33 Жвава Вікторія Валеріївна  131,456 2 Зареєстровано  
34 Байдюк Антон Миколайович

 

141,544

 

1 Зареєстровано  
35 Музика Катерина Вікторівна 157,56 7 Допущено
36 Олійник Дмитро Олегович 144,664 1 Зареєстровано
37 Чиненко Анастасія Віталіївна 148,408 4 Допущено
38 Черній Анастасія Леонідівна

 

138,528

 

4 Допущено
39 Ільчук Віталій Русланович 135,096 4 Зареєстровано  
40 Адаменко Ольга Ігорівна 157,456 5 Допущено  
41 Юрченко Владислав Олександрович 154,336   Допущено

 

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м) 

Конкурсний бал:

СЕР=146.6; МІН=119.1; МАКС=179.9

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Кінзерська Анастасія Віталіївна 145,808 Зареєстровано
2 Тимошенко Антон Ігорович 129,064 Допущено
3 Тараненко Аміна Михайлівна 146,952 Допущено
4 Ложенко Ганна Петрівна 146,921 Допущено
5 Вовк Владислав Вадимович 157,248 Допущено
6 Вовк Владислав Вадимович 150,072 Допущено
7 Вовк Владислав Вадимович 150,072 Допущено
8 Сидоренко Владислав Богданович 125,528 Допущено
9 Рябошапко Вікторія Русланівна 142,48 Допущено
10 Семерчук Ірина Сергіївна 132,282 Допущено
11 Павлюк Ярослав Миколайович 150,748 Зареєстровано
12 Білецький Ярослав Іванович 157,635 Допущено
13 Манелюк Анна Петрівна 194,428 Допущено
14 Кузьмін Вадим Вікторович 162,136 Допущено
15 Щербак Яна Миколаївна 154,96 Допущено
16 Слюсар Анна Олександрівна 155,168 Допущено
17 Бондаренко Олена Олексіївна 163,28 Допущено
18 Іващенко Ірина Олександрівна 129,312   Зареєстровано  
19 Франко Галина Іванівна 144,82   Зареєстровано  
20 Тимошенко Антон Ігорович 129,064   Допущено  
21 Тараненко Аміна Михайлівна 146,952   Допущено  
22 Ложенко Ганна Петрівна 146,921   Допущено  
23 Вовк Владислав Вадимович 150,072   Допущено  
24 Сидоренко Владислав Богданович 125,528   Допущено  
25 Рябошапко Вікторія Русланівна 142,48   Допущено  
26 Семерчук Ірина Сергіївна 132,282   Допущено  
27 Білецький Ярослав Іванович 157,635   Допущено  
28 Манелюк Анна Петрівна 194,428   Допущено  
29 Щербак Яна Миколаївна 154,96   Допущено  
30 Слюсар Анна Олександрівна 155,168   Допущено  
31 Бондаренко Олена Олексіївна 163,28   Допущено  
32 Іващенко Ірина Олександрівна 129,312   Зареєстровано  
33 Франко Галина Іванівна 144,82   Зареєстровано  
34 Тимошенко Антон Ігорович 129,064   Допущено  
35 Тараненко Аміна Михайлівна 146,952   Допущено  
36 Ложенко Ганна Петрівна 146,921   Допущено  
37 Вовк Владислав Вадимович 150,072   Допущено  
38 Сидоренко Владислав Богданович 125,528   Допущено  
39 Рябошапко Вікторія Русланівна 142,48   Допущено  
40 Семерчук Ірина Сергіївна 132,282   Допущено  
41 Білецький Ярослав Іванович 157,635   Допущено  
42 Манелюк Анна Петрівна 194,428   Допущено  
43 Щербак Яна Миколаївна 154,96   Допущено  
44 Слюсар Анна Олександрівна 155,168   Допущено  
45 Бондаренко Олена Олексіївна 163,28   Допущено  
46 Іващенко Ірина Олександрівна 129,312   Зареєстровано  
47 Франко Галина Іванівна 144,82   Зареєстровано  
48 Тимошенко Антон Ігорович 129,064   Допущено  
49 Тараненко Аміна Михайлівна 146,952   Допущено  
50 Ложенко Ганна Петрівна 146,921   Допущено  
51 Вовк Владислав Вадимович 150,072   Допущено  
52 Сидоренко Владислав Богданович 125,528   Допущено  
53 Рябошапко Вікторія Русланівна 142,48   Допущено  
54 Семерчук Ірина Сергіївна 132,282   Допущено  
55 Білецький Ярослав Іванович 157,635   Допущено  
56 Баранова Анна Олександрівна  134,264   Зареєстровано  
57 Хан Микола Дмитрович 135,72   Зареєстровано
58 Майструк Віктор Олегович 112,632   Зареєстровано
59 Пшиґода Наталія Маґдалена 

 

150,528

 

  Допущено

 

60 Самійленко Анастасія Сергіївна

 

126,447

 

  Допущено
61 Гаврилюк Катерина Миколаївна

 

121,886

 

  Допущено

 

62 Ромашко Мирослава Сергіївна 134,264   Зареєстровано  
63 Жорнік Олександр Миколайович 133,343   Допущено  
64 Ковальов Ростислав Олегович 166,608   Допущено  

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

5

Макс. обсяг держзамовлення:

3

Кількість заяв:

6, на бюджет – 6

Конкурсний бал:

СЕР=151.7; МІН=128.9; МАКС=179.9

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Нижник Ярослав Ігорович 129,064 4 Допущено
2 Оратівська Таміла Вікторівна 179,912 2 Допущено
3 Руссу Марія Володимирівна 162,727 7 Допущено
4 Палайчук Дар`я Олександрівна 166,227 4 Допущено
5 Лопатко Іван Сергійович 179,92 7 Допущено
6 Кавун Андрій Олександрович 143,624 1 Допущено
7 Мішин Віталій Олегович 128,856 2 Допущено
8 Бондар Сергій Олександрович  125,917 3 Зареєстровано
9 Краснова Христина Дмитрівна  181,291 1 Зареєстровано
10 Легедза Ірина Віталіївна  147,992 4 Зареєстровано
11 Нижник Ярослав Ігорович  129,064 4 Допущено
12 Оратівська Таміла Вікторівна  179,912 2 Допущено
13 Руссу Марія Володимирівна  162,727 7 Допущено  
14 Палайчук Дар`я Олександрівна  166,227 4 Допущено  
15 Кавун Андрій Олександрович  143,624 1 Допущено  
16 Мішин Віталій Олегович  128,856 2 Допущено  
17 Чиненко Анастасія Віталіївна  148,408 2 Зареєстровано  
18 Бондар Сергій Олександрович  125,917 3 Зареєстровано  
19 Ільчук Віталій Русланович 135,096 5 Зареєстровано  
20 Цирук Ілона Олександрівна 145,08 6 Допущено  

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Конкурсний бал:

СЕР=151.7; МІН=128.9; МАКС=179.9

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Андрущак Ігор Валентинович 134,509 Зареєстровано
2 Жовнір Вікторія Миколаївна 117,312 Допущено
3 Назаров Олександр Михайлович 120,952 Допущено
4 Маснюк Діана Юріївна 137,904 Допущено
5 Тімченко Вероніка Юріївна 152,984 Допущено
6 Криворучко Костянтин Васильович 158,377 Допущено
7 Тимошенко Антон Ігорович 140,608   Зареєстровано
8 Михайловська Оксана Дмитрівна 147,027   Зареєстровано
9 Андрущак Ігор Валентинович 134,509   Зареєстровано
10 Жовнір Вікторія Миколаївна 117,312   Допущено
11 Назаров Олександр Михайлович 120,952   Допущено
12 Маснюк Діана Юріївна 137,904   Допущено
13 Тімченко Вероніка Юріївна 152,984   Допущено  
14 Криворучко Костянтин Васильович 158,377   Допущено  
15 Гусар Ольга Петрівна 158,271   Допущено
16 Колодіст Владислав Миколайович 136,24   Допущено
17 Мостова Ольга Миколаївна 167,44   Зареєстровано  
18 Муковоз Олександр Іванович 171,08   Допущено  

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

10

Макс. обсяг держзамовлення:

3

Кількість заяв:

25, на бюджет – 23

Конкурсний бал:

СЕР=150.2; МІН=127; МАКС=178.8

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Легедза Ірина Віталіївна 145,184 2 Зареєстровано
2 Чередніченко Ангеліна Юріївна 134,784 Зареєстровано
3 Лазаренко Дмитро Олександрович 138,32 3 Допущено
4 Серьогіна Аліна Іванівна 144,872 7 Допущено
5 Денисова Євгенія Олександрівна 167,544 5 Допущено
6 Шевчук Вікторія Валентинівна 149,864 5 Допущено
7 Кіфа Наталія Андріївна 154,544 4 Допущено
8 Тиховська Мар`яна Ігорівна 148,512 4 Допущено
9 Захаренко Анастасія Володимирівна 164,32 4 Допущено
10 Кащенко Марія Михайлівна 177,32 5 Допущено
11 Базилюк Дана Федорівна 161,984 2 Допущено
12 Тарасюк Тетяна Володимирівна 159,64 3 Допущено
13 Валіцький Денис Костянтинович 174,616 4 Допущено
14 Юрченко Володимир Сергійович 165,152 2 Допущено
15 Трохимчук Ярослав Іванович 141,96 Допущено
16 Шепета Денис Юрійович 141,232 2 Допущено
17 Мартовська Олександра Павлівна 178,776 6 Допущено
18 Крамар Андрій Іванович 137,8 1 Допущено
19 Заслонюк Дарина Русланівна 133,236 6 Допущено
20 Шмалюк Анастасія Едуардівна 126,984 3 Допущено
21 Грубий Владислав Сергійович 146,328 3 Допущено
22 Червоній Анна Вадимівна 140,238 1 Допущено
23 Нижник Владислава Василівна 131,144 2 Допущено
24 Криворучко Анна Вікторівна 148,096 2 Допущено
25 Настенко Ольга Василівна 138,434 3 Допущено
26 Старікова Крістіна Сергіївна 149,344 3 Допущено
27 Богаченко Галина Сергіївна 141,232 1 Зареєстровано
28 Рябець Анастасія Вікторівна 134,888 2 Зареєстровано
29 Легедза Ірина Віталіївна 145,184 2 Зареєстровано
30 Чередніченко Ангеліна Юріївна 134,784   Зареєстровано
31 Лазаренко Дмитро Олександрович 138,32 3 Допущено
32 Серьогіна Аліна Іванівна 144,872 7 Допущено
33 Денисова Євгенія Олександрівна 167,544 5 Допущено
34 Шевчук Вікторія Валентинівна 149,864 5 Допущено
35 Кіфа Наталія Андріївна 154,544 4 Допущено
36 Тиховська Мар`яна Ігорівна 148,512 4 Допущено
37 Захаренко Анастасія Володимирівна 164,32 4 Допущено
38 Кащенко Марія Михайлівна 177,32 5 Допущено
39 Базилюк Дана Федорівна 161,984 2 Допущено
40 Тарасюк Тетяна Володимирівна 159,64 3 Допущено
41 Валіцький Денис Костянтинович 174,616 4 Допущено
42 Юрченко Володимир Сергійович 165,152 2 Допущено
43 Трохимчук Ярослав Іванович 141,96   Допущено
44 Шепета Денис Юрійович 141,232 2 Допущено
45 Мартовська Олександра Павлівна 178,776 6 Допущено
46 Крамар Андрій Іванович 137,8 1 Допущено
47 Заслонюк Дарина Русланівна 133,236 6 Допущено
48 Шмалюк Анастасія Едуардівна 126,984 3 Допущено
49 Грубий Владислав Сергійович 146,328 3 Допущено
50 Червоній Анна Вадимівна 140,238 1 Допущено
51 Нижник Владислава Василівна 131,144 2 Допущено
52 Криворучко Анна Вікторівна 148,096 2 Допущено
53 Настенко Ольга Василівна 138,434 3 Допущено
54 Старікова Крістіна Сергіївна 149,344 3 Допущено
55 Крива Тетяна Сергіївна 176,517 7 Зареєстровано
56 Солодчук Богдан Васильович 156,52 6 Зареєстровано
57 Гавриленко Ліка Віталіївна 159,432 5 Зареєстровано
58 Мукомел Лада Євгенівна 148,512 7 Зареєстровано
59 Серьогіна Аліна Іванівна 144,872 3 Допущено
60 Савченко Анастасія Олександрівна 158,392 5 Допущено
61 Березюк Софія Андріївна 180,648 7 Допущено
62 Нещадим Діана Віталіївна 143,104 7 Допущено
63 Шевчук Анастасія Сергіївна 153,608 4 Допущено
64 Тростянська Олександра Сергіївна 128,544   Допущено
65 Будняк Марія Олександрівна 176,904 2 Допущено
66 Максютенко Владислав Ігорович 151,112   Допущено
67 Лисокінь Яна Вікторівна 191,368 6 Допущено
68 Юрченко Володимир Сергійович 165,152 3 Допущено
69 Оксень Дар`я Сергіївна 161,304 6 Допущено
70 Шепета Денис Юрійович 141,232 1 Допущено
71 Павлик Софія Вікторівна 142,48 2 Допущено
72 Клименко Анастасія Валеріївна 159,328 5 Допущено
73 Захаренко Анастасія Володимирівна 164,32   Допущено
74 Безкоровайна Катерина Сергіївна 155,064   Допущено
75 Коваль Ростислав Іванович 176,305 7 Допущено
76 Хахалина Денис Мирославович 153,608 4 Допущено  
77 Нижник Владислава Василівна 131,144 1 Допущено  
78 Криворучко Анна Вікторівна 148,096 3 Допущено  
79 Старікова Крістіна Сергіївна 149,344 2 Допущено  
80 Крива Тетяна Сергіївна 176,517 7 Зареєстровано  
81 Руденко Марія Віталіївна  160,16 6 Зареєстровано  
82 Клюй Аміна Віталіївна  138,632 4 Зареєстровано  
83 Денисюк Ольга Ростиславівна  135,304 4 Зареєстровано  
84 Міщенко Максим Русланович  164,32 2 Зареєстровано  
85 Микита Наталія Іванівна  142,041 4 Зареєстровано  
86 Яцюк Катерина Сергіївна

 

163,28

 

6 Зареєстровано

 

87 Ходаковська Марія Анатоліївна 156,468 2 Допущено
88 Павлишина Ангеліна Валентинівна 167,44 5 Допущено
89 Карачинська Олена Вікторівна 150,696 6 Допущено
90 Кобець Любов Валеріївна 164,84 7 Допущено
91 Черній Анастасія Леонідівна 138,216 5 Допущено
92 Абрамчук Павло Олегович

 

151,424

 

  Зареєстровано

 

93 Тарасенко Дарина Василівна 163,696 3 Зареєстровано  
94 Дяченко Інна Анатоліївна 163,904 7 Зареєстровано  
95 Цирук Ілона Олександрівна 145,08   Зареєстровано  
96 Попадик Юрій Олександрович 157,664 3 Зареєстровано  
97 Миронюк Анастасія Сергіївна 157,872 4 Зареєстровано  
98 Мостовик Діана Олегівна 132,6 4 Допущено  
99 Спіней Назар Олегович 134,056 6 Допущено  
100 Вовнянко Богдан Володимирович 147,576 6 Допущено

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Конкурсний бал:

СЕР=150.2; МІН=127; МАКС=178.8

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Гибало Катерина Олександрівна 135,358 Зареєстровано
2 Придивус Анастасія Станіславівна 143,102 Зареєстровано
3 Ложенко Ганна Петрівна 146,921 Зареєстровано
4 Онищенко Інна Павлівна 155,513 Допущено
5 Ішімова Юлія Володимирівна 151,058 Допущено
6 Ляпін Артем Олексійович 123,032 Допущено
7 Зрайченко Максим Сергійович 151,008 Допущено
8 Юзвенко Ірина Григорівна 162,136 Допущено
9 Рябошапко Вікторія Русланівна 142,48 Допущено
10 Мельник Назарій Юрійович 157,56 Допущено
11 Назаров Олександр Михайлович 123,448 Допущено
12 Мисько Іванна Іванівна 146,952 Допущено
13 Антонюк Інна Сергіївна 142,896 Допущено
14 Корчак Ірина Олександрівна 165,464 Допущено
15 Гончарова Дарина Вікторівна 163,788 Допущено
16 Крюченко Юлія Русланівна 114,712 Допущено
17 Білюга Анна Андріївна 161,824 Допущено
18 Пірогов Богдан Вікторович 155,195 Допущено
19 Семерчук Ірина Сергіївна 132,282 Допущено
20 Тарасюк Тетяна Володимирівна 172,432 Допущено
21 Максютенко Владислав Ігорович 158,288 Допущено
22 Бойко Ярослав Миколайович 125,424 Допущено
23 Гордєєва Вікторія Станіславівна 142,896 Допущено
24 Хлівнюк Юлія Сергіївна 150,904 Допущено
25 Скаковська Яна Олегівна 150,846 Допущено
26 Годованюк Юлія Вікторівна 158,912 Допущено
27 Гудзь Анастасія Володимирівна 139,88 Допущено
28 Рильська Вікторія Віталіївна 152,649 Допущено
29 Воякіна Олександра Сергіївна 146,744 Допущено
30 Горбаченко Альона Анатоліївна 170,152 Допущено
31 Пересунько Аліна Олександрівна 132,176 Допущено
32 Ткач Ірина Володимирівна 144,56 Допущено
33 Лівіцька Юлія Геннадіївна 130,416 Допущено
34 Тихоненко Оксана Вікторівна 143,52 Допущено
35 Захаренко Анастасія Володимирівна 178,36 Допущено
36 Огородник Наталія Сергіївна 144,664 Допущено
37 Червоній Анна Вадимівна 152,331 Допущено
38 Кацмаза Марія Сергіївна 128,993 Допущено
39 Загирняк Яна Владиславівна 144,04 Допущено
40 Щербак Яна Миколаївна 154,96 Допущено
41 Поліщук Аліса Анатоліївна 152,984 Допущено
42 Горовий Віталій Сергійович 141,829 Допущено
43 Хоменко Марина Анатоліївна 132,392 Допущено
44 Акіменко Каріна Сергіївна 127,608 Допущено
45 Лобунець Дар`я Миколаївна 128,752 Допущено
46 Подолинна Аліна Євгеніївна 167,44 Допущено
47 Ратич Олеся Валеріївна 124,114 Допущено
48 Чернявщук Катерина Русланівна 146,64 Допущено
49 Ісабеков Анатолій Нізамудінович 151,424 Допущено
50 Вихристюк Катерина Василівна 165,152   Зареєстровано
51 Телепенько Анастасія Олегівна 141,96   Зареєстровано
52 Іващенко Ірина Олександрівна 129,312   Зареєстровано
53 Шевчук Роман Іванович 122,522   Зареєстровано
54 Ничипорук Ілона Олександрівна 170,258   Зареєстровано
55 Гибало Катерина Олександрівна 135,358   Зареєстровано
56 Придивус Анастасія Станіславівна 143,102   Зареєстровано
57 Ложенко Ганна Петрівна 146,921   Зареєстровано
58 Онищенко Інна Павлівна 155,513   Допущено
59 Ішімова Юлія Володимирівна 151,058   Допущено
60 Ляпін Артем Олексійович 123,032   Допущено
61 Зрайченко Максим Сергійович 151,008   Допущено
62 Юзвенко Ірина Григорівна 162,136   Допущено
63 Рябошапко Вікторія Русланівна 142,48   Допущено
64 Мельник Назарій Юрійович 157,56   Допущено
65 Назаров Олександр Михайлович 123,448   Допущено
66 Мисько Іванна Іванівна 146,952   Допущено
67 Антонюк Інна Сергіївна 142,896   Допущено
68 Корчак Ірина Олександрівна 165,464   Допущено
69 Гончарова Дарина Вікторівна 163,788   Допущено
70 Крюченко Юлія Русланівна 114,712   Допущено
71 Білюга Анна Андріївна 161,824   Допущено
72 Пірогов Богдан Вікторович 155,195   Допущено
73 Семерчук Ірина Сергіївна 132,282   Допущено
74 Тарасюк Тетяна Володимирівна 172,432   Допущено
75 Максютенко Владислав Ігорович 158,288   Допущено
78 Бойко Ярослав Миколайович 125,424   Допущено  
79 Гордєєва Вікторія Станіславівна 142,896   Допущено  
80 Хлівнюк Юлія Сергіївна 150,904   Допущено  
81 Скаковська Яна Олегівна 150,846   Допущено  
82 Годованюк Юлія Вікторівна 158,912   Допущено  
83 Гудзь Анастасія Володимирівна 139,88   Допущено  
84 Рильська Вікторія Віталіївна 152,649   Допущено  
85 Воякіна Олександра Сергіївна 146,744   Допущено  
86 Горбаченко Альона Анатоліївна 170,152   Допущено  
89 Пересунько Аліна Олександрівна 132,176   Допущено  
90 Ткач Ірина Володимирівна 144,56   Допущено  
91 Лівіцька Юлія Геннадіївна 130,416   Допущено  
92 Тихоненко Оксана Вікторівна 143,52   Допущено  
93 Захаренко Анастасія Володимирівна 178,36   Допущено  
94 Огородник Наталія Сергіївна 144,664   Допущено  
95 Червоній Анна Вадимівна 152,331   Допущено  
96 Кацмаза Марія Сергіївна 128,993   Допущено  
97 Загирняк Яна Владиславівна 144,04   Допущено  
98 Щербак Яна Миколаївна 154,96   Допущено  
99 Поліщук Аліса Анатоліївна 152,984   Допущено  
100 Горовий Віталій Сергійович 141,829   Допущено  
101 Хоменко Марина Анатоліївна 132,392   Допущено  
102 Акіменко Каріна Сергіївна 127,608   Допущено  
103 Лобунець Дар`я Миколаївна 128,752   Допущено  
104 Подолинна Аліна Євгеніївна 167,44   Допущено  
105 Ратич Олеся Валеріївна 124,114   Допущено  
106 Чернявщук Катерина Русланівна 146,64   Допущено  
107 Маслюк Анастасія Ігорівна 160,68   Зареєстровано
108 Шпиця Олександр Миколайович 173,264   Зареєстровано
109 Тригубенко Аліна Олександрівна 141,128   Зареєстровано
110 Руденко Марія Віталіївна 168,584   Зареєстровано
111 Яланська Світлана Сергіївна 133,432   Зареєстровано
112 Качур Станіслав Сергійович 135,616   Зареєстровано
113 Макаренко Марія Сергіївна 154,752   Зареєстровано
114 Скоржубінська Ірина Михайлівна 157,248   Зареєстровано
115 Романова Вікторія Михайлівна 166,504   Зареєстровано
116 Довгошея Олег Олександрович 124,436   Зареєстровано
117 Лукащук Даяна Віталіївна  144,163   Зареєстровано  
118 Шишигіна Марина Іванівна 113,048   Зареєстровано
119 Яворська Юлія Володимирівна 131,092   Зареєстровано
120 Заступаєв Данило Михайлович 156,312   Допущено
121 Танасійчук Тетяна Анатоліївна 135,2   Допущено
122 Маслюк Катерина Ігорівна 165,88   Допущено
123 Самійленко Анастасія Сергіївна 126,66   Зареєстровано
124 Павлишина Ангеліна Валентинівна 169   Допущено
125 Прищепова Анастасія Андріївна 137,592   Допущено
126 Федотов Тимур Олександрович 133,64   Допущено
127 Карачинська Олена Вікторівна 175,344   Допущено
128 Вітославська Альона Петрівна 165,485   Допущено
129 Гаврилюк Катерина Миколаївна 121,886   Допущено
130 Поліщук Ольга Миколаївна 140,662   Зареєстровано
131 Лисак Катерина Миколаївна 179,4   Зареєстровано  
132 Хуторна Анна Володимирівна 143,312   Зареєстровано  
133 Жорнік Олександр Миколайович 133,343   Допущено  
134 Цюрпіта Олександр Володимирович 133,236   Зареєстровано  
135 Головань Євгеній Олександрович 170,976   Зареєстровано  
136 Пальчинська Тетяна Павлівна 130   Допущено  
137 Корж Олександр Максимович

 

156,312

 

  Допущено

 

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Відкрита, із вказанням пріоритетності

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Ліцензійний обсяг:

10

Макс. обсяг держзамовлення:

3

Кількість заяв:

22, на бюджет – 18

Конкурсний бал:

СЕР=155.7; МІН=128.5; МАКС=191.4

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Мукомел Лада Євгенівна 148,512 7 Зареєстровано
2 Серьогіна Аліна Іванівна 144,872 3 Допущено
3 Савченко Анастасія Олександрівна 158,392 5 Допущено
4 Березюк Софія Андріївна 180,648 7 Допущено
5 Нещадим Діана Віталіївна 143,104 7 Допущено
6 Шевчук Анастасія Сергіївна 153,608 4 Допущено
7 Тростянська Олександра Сергіївна 128,544 Допущено
8 Будняк Марія Олександрівна 176,904 2 Допущено
9 Максютенко Владислав Ігорович 151,112 Допущено
10 Лисокінь Яна Вікторівна 191,368 6 Допущено
11 Юрченко Володимир Сергійович 165,152 3 Допущено
12 Оксень Дар`я Сергіївна 161,304 6 Допущено
13 Шепета Денис Юрійович 141,232 1 Допущено
14 Павлик Софія Вікторівна 142,48 2 Допущено
15 Клименко Анастасія Валеріївна 159,328 5 Допущено
16 Захаренко Анастасія Володимирівна 164,32 Допущено
17 Безкоровайна Катерина Сергіївна 155,064 Допущено
18 Коваль Ростислав Іванович 176,305 7 Допущено
19 Хахалина Денис Мирославович 153,608 4 Допущено
20 Нижник Владислава Василівна 131,144 1 Допущено
21 Криворучко Анна Вікторівна 148,096 3 Допущено
22 Старікова Крістіна Сергіївна 149,344 2 Допущено

 

23 Микита Наталія Іванівна  142,041 3 Зареєстровано
24 Струтинський Юрій Володимирович

 

141,511

 

5 Зареєстровано
25 Дяченко Інна Анатоліївна

 

163,904

 

6 Допущено
26 Абрамчук Павло Олегович

 

151,424

 

  Зареєстровано

 

27 Розметов Роман Юлдашович 154,752 7 Зареєстровано  
28 Шкуренко Олексій Вікторович 151,32 6 Зареєстровано  
29 Миронюк Анастасія Сергіївна 157,872 7 Зареєстровано  
30 Мостовик Діана Олегівна 132,6 2 Допущено  

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Денна

Курс зарахування:

1 курс

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м)

Конкурсний бал:

СЕР=155.7; МІН=128.5; МАКС=191.4

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Дикий Андрій Миколайович 161,029 Зареєстровано
2 Ковальова Анастасія Олексіївна 142,896 Зареєстровано
3 Рябовіл Катерина Максимівна 169,312 Зареєстровано
4 Матвійчук Ілля Миколайович 126,256 Зареєстровано
5 Криворучко Олена Олександрівна 147,784 Допущено
6 Попович Вероніка Андріївна 178,776 Допущено
7 Гавриленко Ліка Віталіївна 166,296 Допущено
8 Роменський Сергій Валерійович 151,112 Допущено
9 Сербін Антон Васильович 161,878 Допущено
10 Юзвенко Ірина Григорівна 162,136 Допущено
11 Жовнір Вікторія Миколаївна 117,312 Допущено
12 Теплицький Олександр Валерійович 143,104 Допущено
13 Рябошапко Вікторія Русланівна 142,48 Допущено
14 Мельник Назарій Юрійович 164,736 Допущено
15 Моторна Карина Олександрівна 149,656 Допущено
16 Павлюк Ярослав Миколайович 152,464 Зареєстровано
17 Мисько Іванна Іванівна 146,952 Допущено
18 Антонюк Інна Сергіївна 142,896 Допущено
19 Корчак Ірина Олександрівна 165,464 Допущено
20 Музика Світлана Іванівна 142,792 Допущено
21 Хлівнюк Юлія Сергіївна 150,904 Допущено
22 Семерчук Ірина Сергіївна 132,282 Допущено
23 Тарасюк Тетяна Володимирівна 172,432 Допущено
24 Годованюк Юлія Вікторівна 158,912 Допущено
25 Якович Сергій Сергійович 160,16 Допущено
26 Скаковська Яна Олегівна 149,891 Допущено
27 Стецик Денис Віталійович 126,256 Допущено
28 Лешко Назарій Дмитрович 172,698 Допущено
29 Заболотній Артур Вячеславович 123,968 Допущено
30 Пересунько Аліна Олександрівна 132,176 Допущено
31 Лівіцька Юлія Геннадіївна 130,416 Допущено
32 Бадовський Олексій Вікторович 121,784 Допущено
33 Василевська Марина Анатоліївна 133,432 Допущено
34 Маснюк Діана Юріївна 143,208 Допущено
35 Єфанов Олексій Олександрович 159,12 Допущено
36 Крилова Яна Юріївна 154,877 Допущено
37 Кармаліта Артем Костянтинович 134,992 Допущено
38 Мельник Дарія Олегівна 124,326 Допущено
39 Павленко Софія Олегівна 136,24 Допущено
40 Кацмаза Марія Сергіївна 136,949 Допущено
41 Поліщук Аліса Анатоліївна 152,984 Допущено
42 Кравець Ірина Вікторівна 168,243 Допущено
43 Сухоніс Юлія Андріївна 144,664 Допущено
44 Горовий Віталій Сергійович 141,829 Допущено
45 Хан Микола Дмитрович 135,72 Допущено
46 Хоменко Марина Анатоліївна 132,392 Допущено
47 Верба Анастасія Сергіївна 156,936 Допущено
48 Шиманський Мирослав Миколайович 129,064 Допущено
49 Найдюк Катерина Сергіївна 145,184 Допущено
50 Замкова Ірина Валеріївна 131,664 Допущено
51 Подолинна Аліна Євгеніївна 167,44 Допущено
52 Бондаренко Олена Олексіївна 160,472 Допущено
53 Ратич Олеся Валеріївна 131,751 Допущено
54 Чернявщук Катерина Русланівна 148,824 Допущено

 

55 Маслюк Анастасія Ігорівна 160,68   Зареєстровано
56 Маслюк Катерина Ігорівна 165,88   Зареєстровано
57 Шпиця Олександр Миколайович 173,264   Зареєстровано
58 Патик Олександра Павлівна 136,552   Зареєстровано
59 Зайва Альона Вікторівна 125,476   Зареєстровано
60 Довгошея Олег Олександрович 124,436   Зареєстровано
61 Баранова Анна Олександрівна 139,568   Зареєстровано
62 Рябцун Олександр Сергійович 121,16   Зареєстровано
63 Яворська Юлія Володимирівна 131,092   Зареєстровано
64 Маякова Катерина Олегівна 183,352   Зареєстровано
65 Бегека Владислав Олегович 157,56   Допущено
66 Пересунько Надія Олександрівна 121,888   Допущено
67 Прищепова Анастасія Андріївна 137,592   Допущено
68 Гуцал Дар`я Костянтинівна 123,136   Допущено
69 Іванюк Дмитро Русланович 173,653   Допущено
70 Зачепа Анастасія Сергіївна 128,357   Допущено
71 Барбул Владислав Віталійович 152,776   Допущено
72 Снігур Ліза Миколаївна 177,366   Допущено
73 Гаврилюк Катерина Миколаївна 121,886   Допущено
75 Пихтін Микола Максимович 149,968   Зареєстровано  
76 Хуторна Анна Володимирівна 143,312   Зареєстровано  
77 Любарська Катерина Андріївна 147,027   Зареєстровано  
78 Рой Максим Володимирович 125,424   Допущено  
79 Зозуля Анна Володимирівна 150,384   Допущено  
80 Миронічев Михайло Олегович

 

151,424

 

  Допущено

 

 

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Форма навчання:

Заочна

Курс зарахування:

1 курс

Вид пропозиції:

Небюджетна

Термін навчання:

01.09.2019 – 30.06.2021 (1р 10м)

Ліцензійний обсяг:

25

# Прізвище, Ім’я, По Батькові Конкурсний бал Пріоритет Стан заявки Оригінал документів
1 Болдишор Артем Віталійович

 

112,892

 

Відмова

 

2 Краснова Христина Дмитрівна 174,608 Зареєстровано
3        
4        

 

 

Жовтень
Грудень