Виробнича (викладацька) практика – запорука професійного зростання

• Дата публікації: 14.05.2024

Важливою складовою підготовки здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії є виробнича (викладацька) практика, яка дає можливість закріпити та систематизувати здобуті ними теоретичні знання, а також сформувати практичні уміння і навички.

Здобувачі третього освітньо-наукового рівня доктора філософії мали можливість пройти навчальну практику в різних структурних підрозділах університету. З 08 квітня до 05 травня 2024 року, здобувач ОП 011 Освітні, педагогічні науки Іван Глущенко проходив практику в НН інституті економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Практикант успішно пройшов практику, де він показав свої знання і навички, а також, отримав безцінний практичний досвід, яким поділились викладачі інституту.

Під час практичної підготовки здобувач мав можливість відвідати пари, які проводили викладачі, а також самостійно провести ряд лекційних та семінарських занять.