Вебінар «Етика та відповідальність у HR»

• Дата публікації: 22.05.2024

16 травня 2024 р. здобувачі вищої освіти третього курсу ННІ економіки та бізнес-освіти спеціальності «Менеджмент» разом з викладачем Наталією Малярчук взяли участь у вебінарі «Етика та відповідальність у HR», спікер – Оксана Фурман, де дізналися про законодавчі вимоги, стратегії та сучасні виклики, які стоять перед HR-спеціалістами. На вебінарі були висвітлення такі питання:

• конфіденційність даних;
  • рівні можливості;
  • етичне прийняття рішень HR;

– виклики та тенденції.

Під час вебінару було розглянуто питання етики та справедливості в організаціях. Студенти відкрили для себе як підходи та стратегії, засновані на етиці, які можуть покращити робоче середовище та сприяти успіху їх організації.

Студенти вдячні спікеру, Оксані Фурман, діючій HR директорці Цитрус з вісімнадцятирічним стажем у сфері управління персоналом у національних відомих компаніях.