• Дата публікації: 23.05.2024

21 травня 2024 року на базі Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання розвитку економіки: світові та національні аспекти».

Співорганізаторами конференції стали: Національна академія прикладних наук ім. Ігнація Мосціцького в Цеханові (Польща), Даугавпільський університет (Латвія), Мазовецька академія в Плоцьку (Польща), Комратський державний університет (Молдова), Академія прикладних наук ім. Дж. Коменського в Лєшно (Польща), Університет імені Адама Міцкевича в Познані (Польща).

Основними напрямами обговорення були актуальні проблеми сучасного стану функціонування економіки, зокрема:

1. Макроекономічні аспекти соціально-економічного розвитку.
  2. Інновації та підприємництво як основа економічного зростання країни.
  3. Тенденції розвитку менеджменту та маркетингу в умовах сучасних викликів.
  4. Фінансове забезпечення розвитку економіки на національному та міжнародному рівнях.
  5. Обліково-аналітичне забезпечення економічних процесів.
  6. Індустрія гостинності: сучасні виклики та перспективи.

До учасників конференції з вітальним словом звернулися:

Тетяна Годованюк – д-р пед. наук, професор, проректор з наукової роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Максим Слатвінський – канд. екон. наук, доцент, директор Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Учасниками конференції стали науковці та здобувачі вищої освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та інших провідних закладів вищої освіти України, серед яких: ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Запорізький національний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»,  Національний університет «Львівська політехніка», Поліський національний університет, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Державний університет інтелектуальних технології і зв’язку, Одеський національний економічний університет, Західноукраїнського національного університету, Національна академія статистики, обліку та аудиту, Інститут економіки промисловості НАН України, Державний податковий університет, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Державного торговельно-економічного університету, Полтавський державний аграрний університет, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Національна академія Служби безпеки України, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

Проведення міжнародних науково-практичних конференцій сприяє розширенню міжнародного наукового співробітництва університету, а також виходу української науки на міжнародний рівень.