• Дата публікації: 05.04.2024

4 квітня 2024 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Фінансово-економічні й правові аспекти соціального захисту учасників бойових дій та членів їх сімей», організований спільними зусиллями науковців навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти і факультету соціальної та психологічної освіти.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася Тетяна Годованюк, проректор з наукової роботи УДПУ імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, професор.

Модератор семінару, доцент Людмила Чвертко, надала слово учасникам семінару, які представили аудиторії свої виступи: Наталія Дзисюк, головна юристка системи безоплатної правничої допомоги в Україні («Правові засади соціального захисту учасників бойових дій та членів їх сімей»); Влада Швець, керівниця центру ветеранського розвитку УДПУ імені Павла Тичини, кандидат психологічних наук («Проблеми та можливості професійної інтеграції та реінтеграції ветеранів війни, членів сімей таких осіб, члени сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України до умов цивільного життя»); Оксана Бабешко, керівниця громадської організації «Жінок учасників бойових дій «Краса та сила» («Роль громадських об’єднань у процесах соціального й економічного включення учасників бойових дій»); Світлана Бобриньова, практичний психолог УДПУ імені Павла Тичини («Стресостійкість учасників бойових дій та членів їх сімей»).

Питання, які обговорювалися під час семінару, викликали жвавий інтерес серед учасників, інформація була цікавою та корисною. Дякуємо доповідачам та всім учасникам науково-практичного семінару!