ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

• Дата публікації: 04.04.2024

28–29 березня 2024 року на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science».

До складу журі конкурсу увійшли 144 спеціалістів-науковців, з них 92 з 23 зарубіжних країн: Ангола, Бенін, США, Німеччина, Швейцарія, Італія, Великобританія, Греція, Китай, Туреччина, Оман, Литва, Латвія, Словаччина, Естонія, Чехія, Казахстан, Польща, Грузія, Румунія, Азербайджан, Болгарія, Молдова.

На перший етап конкурсу було подано 358 робіт з українських та зарубіжних закладів, у тому числі з університетів таких країн, як: Німеччина, Оман, Литва, Сербія, Узбекистан, Польща, Румунія,  Грузія, Казахстан, Болгарія, Молдова.

За результатами захисту наукових робіт конкурсною комісією нагороджено дипломом ІІІ ступеня за напрямом «Економіка і управління» здобувачку II курсу 211 групи Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Валерію Самборську, яка підтвердила високий рівень, підготувавши наукову роботу «Features of bank lending in the current environment» (керівник: Інна Бержанір – канд. екон. наук, доцент кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки).

Вітаємо з перемогою у конкурсі, бажаємо подальших наукових здобутків та перемог!