Відбувся День відкритих дверей

• Дата публікації: 24.04.2024

19 квітня 2024 року в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбувся День відкритих дверей у змішаному форматі.

Зустріч розпочалася з вступного слова заступника директора з профорієнтації, доцента Ольги Логінової, яка розповіла про різноманітність освітніх напрямків, що пропонує університет, а також про міжнародну співпрацю, наукову та культурно-соціальну роботу.

Майбутнім абітурієнтам було запропоновано пройти вебквест «Шахрай Гудбай. Правила платіжної безпеки. Види шахрайства», який провела кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Наталія Осадчук. Вебквест ознайомив учнів з правилами платіжної безпеки,  з видами та сценаріями шахрайства.

Дякуємо всім, хто завітав до нас! Бажаємо успіху в подальшому виборі та чекаємо з нетерпінням зустрічі в новому навчальному році!