УЧАСТЬ У ТУРНІРІ З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

• Дата публікації: 24.04.2024

У Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з фінансової грамотності «FinCup-2024».

Турнір проводиться з метою підвищення фінансової грамотності учнівської та студентської молоді, налагодження освітнього, наукового, організаційно-методичного співробітництва між закладами середньої та вищої освіти.

ННІ економіки та бізнес-освіти представила команда «П’ятихатка», учасниками були: Бруньковська Софія, Бурдейна Олександра, Коломенський Данило, Пурей Анна, Самборська Валерія, Шидловська Ірина.

За участь у турнірі команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини «П’ятихатка» нагороджена сертифікатом.

Вітаємо здобувачів вищої освіти ННІ економіки та бізнес-освіти та їх тренера – доцента кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Наталію Осадчук! Бажаємо нових здобутків та перемоги у майбутніх фінансових конкурсах!