Студентські роки – неймовірно чудовий період життя

• Дата публікації: 09.04.2024

Студентське життя – це не тільки складання іспитів та заліків. Студентські роки  –  це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Ця прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожний школяр, за всіх часів була і є символом молодості, веселощів, першого кохання. Студентські роки – це торжество юності і здоров’я, усвідомлення того, що все на світі відкрите для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів неможливого. Саме цей період є найбільш важливим для накопичення знань, підвищення ерудиції, вивчення іноземних мов.

Здобувачі вищої освіти ННІ економіки та бізнес-освіти  вдало поєднують час навчання і розваг, тому разом з куратором Людмилою Шмалій відвідали Національний дендрологічний парк «Софіївка». Парк є шедевром світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII – початку XIX століть. Сонячна весняна погода розкрила всю різнобарвність природи, яка надихнула студентів на нові мрії. В процесі прогулянки покращили свій емоційний стан та розвивали комунікативні навики.

Квітень дарує нам теплі яскраві дні, а ННІ економіки та бізнес-освіти  – теплі спогади.

Хай квітують мрії неодмінно!

Впевнено і стрімко, мов проспект.

Гомінке студентство України –

Це бадьорий дух і інтелект!