Профорієнтаційна зустріч з випускниками та їх батьками

• Дата публікації: 19.04.2024

17 квітня 2024 року Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти спільно з відділом профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки відвідали батьківські збори в Бузівському ліцеї Жашківської міської ради.

В ході зустрічі представлено презентаційні матеріали та інформацію про правила складання НМТ-2024, умови  вступу до закладів вищої освіти, наголошено на важливості розуміння особливостей цьогорічної вступної кампанії, про мінімальний середній бал з НМТ, необхідний для вступу на державне замовлення, про наслідки, які абітурієнт буде мати після вибору пріоритету того чи іншого закладу вищої освіти.

Учні також отримали інформацію про можливості всебічного розвитку студентів, їх творчого становлення, про цікаве студентське життя з творчими та інтелектуальними конкурсами, гуртками, спортивними секціями, змаганнями, екскурсіями тощо.

Всі учасники заходу подякували гостям за змістовну та цікаву зустріч.