Майстер-клас з писанкарства

• Дата публікації: 25.04.2024

23 квітня 2024 року, на порозі великодніх свят, студенти та викладачі ННІ економіки та бізнес-освіти долучилися до одного з найцінніших різновидів українського декоративного розпису – писанкарства, організований бібліотекарями читального залу №1 УДПУ Оленою Усатюк та Вікторією Барабаш.

Майстриня писанкарства, викладач факультету мистецтв, Олена Семенова, ознайомила всіх присутніх з технологію процесу, образотворчу мову кожного символу та навчила творити великодню писанку –  найвиразніший символ України.

Учасники майстер-класу із захопленням долучилися до процесу створення писанок, відчуваючи глибину та красу української культури. Кожен створив свою неповторну писанку, як вшанування весняного відродження, пробудження сили природи, благословення життя та надихнувся на добрі справи, пропустивши розпис через власну свідомість та душу.

Студентська молодь висловлює слова вдячності організаторам за цікавий та захоплюючий захід!