КООРДИНАЦІЙНА ЗУСТРІЧ УЧАСНИКІВ ПРОЄКТУ «ACADEMIES4UKRAINE – STRENGTHEN HIGHER EDUCATION RESILIENCE IN UKRAINE AND EUROPEAN UNION»

• Дата публікації: 29.04.2024

23 квітня 2024 року учасники робочої групи проєкту «Academies4Ukraine – Strengthen Higher Education resilience in Ukraine and European Union» (Програма Erasmus+ KA220-HED – Cooperation partnerships in higher education) взяли участь у координаційній зустрічі, проведеній головним координатором Джанлука Вагнареллі (Gianluca Vagnarelli) для партнерів: Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Херсонського державного університету, Одеського національного технологічного університету, Університет Гельсінкі (Helsingin Yliopisto), Ризький технічний університет (Rigas Tehniska Universitate).

Під час зустрічі обговорювалися важливі питання для подальшої реалізації проєкту:

1. Презентація та обговорення посібника зі збору відеоматеріалів для документального фільму «Історії академічної стійкості України».
  2. Рівень і оцінка комунікації, напрямки поширення інформації про проєкт.
  3. Оформлення звітних документів.
  4. Вплив групової роботи на реалізацію проєкту.

Наприкінці зустрічі Джанлука Вагнареллі (Gianluca Vagnarelli) підсумував результати обговорення, представив план роботи на найближчий час, визначив терміни виконання роботи.

Дякуємо координатору та усім учасникам зустрічі за продуктивну співпрацю та важливі внески у розвиток проєкту «Academies4Ukraine»!