Екскурсія до регіонального центру страховика

• Дата публікації: 18.04.2024

Університет завжди прагне забезпечити студентів не лише академічними знаннями, а й практичними навичками, необхідними для успішної кар’єри. 17 квітня 2024 р. студенти Інституту економіки та бізнес-освіти мали можливість отримати цінний досвід в Уманському регіональному центрі ПрАТ «Страхова група «ТАС», відвідини якого відбулися в рамках угоди про співпрацю між ним та університетом.

Під час заходу, який був організований в головному офісі регіонального центру, студенти мали змогу дізнатися про різні види страхових послуг, а також про важливість забезпечення себе належним страховим захистом у різних сферах життя. Представники компанії розповіли про основні аспекти страхування майна, здоров’я та життя, а також проконсультували студентів щодо вибору оптимальних варіантів страхування, виходячи з їхніх потреб та сучасних викликів.

Ігор Халахур, директор Уманського регіонального центру, поділився зі студентами власною історією успіху, наголосивши на важливості навчання, самовдосконалення та постійного розвитку у професійній сфері. На його прикладі студенти надихнулися та зрозуміли, що кожен може досягти великих висот, якщо старанно й наполегливо працювати над досягненням своєї мети. Ігор Вікторович підкреслив важливість безперервного навчання та розвитку як ключових факторів успіху в будь-якій галузі, а також наголосив на важливості практичного досвіду та наставництва в процесі кар’єрного зростання. Його власний шлях від початківця до директора став чудовим прикладом для студентів, які прагнуть побудувати успішну кар’єру у сфері страхування та фінансів.

Студенти та викладачі, доценти кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Оксана Вінницька та Людмила Чвертко дуже вдячні Ігорю Халахуру та всім співробітникам компанії за багаторічну співпрацю й цінні поради студентам щодо майбутніх можливостей професійного зростання.