В ННІ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕС-ОСВІТИ СТАРТУВАВ GLOBAL MONEY WEEK

• Дата публікації: 18.03.2024

Cьогодні 18.03.2024 року в Україні стартував Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей)!

Ключова тема Global Money Week у 2024 році – «Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє».

Цього року він відзначатиметься одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 року.

Перший день Global Money Week мав насичену програму онлайн-заходів для здобувачів вищої освіти ННІ економіки та бізнес-освіти. Як захистити свої фінанси від шахраїв розповів студентам керівник управління з протидії шахрайству в платіжних і кредитних операціях АТ КБ «ПриватБанк» Сергій Глотов під час вебінару «Безпечні платежі: ключові аспекти для власників платіжних карток».

Повчальні історії про українських фальшивомонетників, а також про тих, хто займався підробленням монет протягом віків, і про те, які покарання за фальсифікацію грошей застосовувала держава, дізнавались учні та студенти на вебінарі: «Алхіміки, яким вдалося, або історія українських фальшивомонетників», який провів доктор історичних наук, старший зберігач фондів Музею грошей Андрій Бойко-Гагарін.

Запрошуємо викладачів та студентів долучитися до Global Money Week 2024!

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2024 та #ProtectYourMoney #SecureYourFuture #GMW2024