МІСЬКИЙ ГЕРБ УМАНІ: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ

• Дата публікації: 08.03.2024

«Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців»

(Олександр Довженко)

7 березня 2024 року у центральній бібліотеці для дорослих відбулась лекція-презентація «Міський герб Умані: історія та сучасність» кандидатом історичних наук, професором кафедри всесвітньої історії та методики навчання УДПУ імені Павла Тичини Ігорем Кривошеєю.

Науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки ННІ економіки та бізнес-освіти і здобувачі вищої освіти ОП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Облік і оподаткування» долучилися до історичного дня у бібліотеці.

Під час зустрічі слухачі дізналися більше про минуле рідного краю, історію герба міста Умані від давніх часів до сьогодення.

Кожен з нас повинен знати історію свого краю, адже без минулого немає майбутнього, без традиційного немає нового.