МАЙСТЕР-КЛАС З ВИРОБНИЦТВА КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ

• Дата публікації: 14.03.2024

7 березня 2024 року до Міжнародного жіночого дня (Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир) у Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти був організований майстер-клас з виробництва та розпису печива, який провела заступник директора інституту  з виховної роботи Анастасія Благополучна разом із викладачем дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» Ольгою Джогою.

Здобувачі працювали над виготовленням виробів з пісочного тіста, приготуванням білкової маси та створенням власних дизайнів кондитерських виробів. Під час роботи у лабораторії здобувачі з викладачами мали можливість поспілкуватися про погляди на життя, плани на майбутнє, проблеми сучасних дівчат та жінок, поміркувати над роллю жінок у ставленні сучасного суспільства країни.

Завершилась зустріч спільним чаюванням та дегустацією продукції власного виробництва.

Бажаємо усім дівчатам ставити малі та великі цілі та впевнено йти до їх втілення!