Курси підвищення кваліфікації для державних службовців

• Дата публікації: 07.03.2024

З 4 до 8 березня 2024 року Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в черговий раз проводить курси підвищення кваліфікації зі спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування для державних службовців в рамках постійної співпраці університету та органів державної служби.

Підготовка проводиться за короткостроковою програмою: «Управління змінами в умовах проведення реформ». В процесі навчання учасники курсів актуалізують свої знання про основні напрями розвитку Державної казначейської служби України, діджиталізацію органів казначейства, сучасні технології управління персоналом в організації та лідерства в публічній владі.

Після закінчення навчання слухачі курсів отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.