Зустріч студентів з представником страхової компанії

  • Дата публікації: 15.02.2024

14 лютого під час лекції з курсу «Страхування» відбулася зустріч студентів інституту з Анною Довбуш – висококваліфікованим спеціалістом по страхуванню, представником страхової компанії «Euroins Ukraine».

Під час заходу студенти мали унікальну можливість дізнатися більше про сучасні тенденції в галузі страхування, а також про перспективи та виклики, з якими стикаються фахівці цієї галузі. Анна Довбуш поділилася своїм досвідом та інсайдами щодо важливості страхового захисту в сучасному світі, а також розкрила ключові аспекти успішного страхового бізнесу. Представниця страхової компанії надала цінні поради щодо того, як правильно обирати страховий поліс та як ефективно управляти ризиками.

Студенти активно брали участь у дискусії та ставили цікаві питання, що допомогло їм краще зрозуміти основні принципи та механізми страхування.

Зустріч зі стейкхолдером стала ще одним важливим кроком у підготовці майбутніх фахівців, сприяла розширенню їхніх знань та поглибленню розуміння цієї важливої галузі. Ми вдячні компанії «Euroins Ukraine» за можливість проведення такої цікавої та інформативної події.

Міні галерея


Травень
Липень