Запрошення до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії

• Дата публікації: 20.02.2024

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії, який відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 4 грудня 2023 року № 1472 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії в лютому-квітні 2024 року» буде проводитися на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Мета Конкурсу  полягає в активізації науково-дослідної роботи студентів, стимулюванні інтересу до науки та технологій серед молоді, сприянні вирішенню проблем та практичних завдань у галузі соціальної та економічної інклюзії.

Тематичні напрями Конкурсу:

1. Соціальна інклюзія.
  2. Економічна інклюзія.
  3. Інклюзія в умовах війни та повоєнного відновлення.
  4. Інклюзивний туризм.
  5. Безбар’єрний простір в Україні.

Конкурс проводиться у два тури:

I тур – у лютому – березні 2024 року в закладах вищої освіти;

II тур – 24–25 квітня 2024 року в базовому закладі вищої освіти (форма проведення – дистанційна).

З детальною інформацією щодо умов конкурсу можна ознайомитися на сайті: http://surl.li/ojzfq