Тренінг з тайм-менеджменту «Як розпоряджатись часом»

• Дата публікації: 22.02.2024

Як не втрачати час та все встигати, бути продуктивними, ефективними та зібраними вчились студенти на тренінгу, організованому доцентом кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Ольгою Логіновою для здобувачів вищої освіти другого курсу всіх освітніх програм Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти.

Упродовж тренінгу всі студенти активно працювали. Вправи були розраховані, як на самостійне, так і на групове опрацювання. Говорили про те, як ефективно керувати часом, розставляти пріоритети, розуміти власну реакцію на стресові ситуації та знаходити добрі рішення, які допоможуть знаходити баланс, навчитись контролювати себе, вміти бути собою і з собою, використовувати мобільні додатки, які створенні для дієвого тайм-менеджменту.

Однією із особливостей цього тренінгу було й те, що в досить стислий час було подано максимум корисної та цікавої інформації, яка залишає достатньо простору для творчості та розвитку.