КООРДИНАЦІЙНА ЗУСТРІЧ УЧАСНИКІВ ПРОЄКТУ «ACADEMIES4UKRAINE – STRENGTHEN HIGHER EDUCATION RESILIENCE IN UKRAINE AND EUROPEAN UNION»

• Дата публікації: 12.02.2024

9 лютого 2024 року головним координатором проєкту «Academies4Ukraine – Strengthen Higher Education resilience in Ukraine and European Union» (Програма Erasmus+ KA220-HED – Cooperation partnerships in higher education) Gianluca Vagnarelli проведено координаційну зустріч із партнерами: Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, Херсонським державним університетом, Одеським національним технологічним університетом, Helsingin Yliopisto, Rigas Tehniska Universitate.

Під час зустрічі учасниками обговорювалися питання:

1. перекази першого траншу партнерам проєкту;
  2. стан транскрипції субтитрів та реалізація результатів 1-го робочого пакету проєкту: документальний фільм «Історії академічної стійкості України»;
  3. презентація комунікаційного плану та сайту проєкту Academies4Ukraine;
  4. звітність проєкту HR (табель та договори).

Наприкінці зустрічі координатор проекту підвів підсумки обговорення та представив план роботи на найближчий час.

Дякуємо усім учасникам координаційної зустрічі за гарну співпрацю!