День Святого Валентина

• Дата публікації: 20.02.2024

День святого Валентина є неофіційним святом усіх закоханих, яке пройшло крізь століття, і нині широко відзначається у всьому світі.

У День святого Валентина закохані пари обмінюються невеликими подарунками: листівками, іграшками, коробками цукерок, повітряними кульками. Всі ці подарунки робляться у формі сердечок, тому що червоне серце – символ любові.

До дня Святого Валентина за ініціативи ради студентського самоврядування ННІ економіки та бізнес-освіти була організована тематична фотозона, де всі охочі могли зробити цікаві фотографії і взяти валентинку з побажанням, а вранці 14 лютого кожен викладач і студент отримав солодкий подарунок у вигляді червоного сердечка.

Загалом День всіх закоханих яскраво демонструє, як у людей в останні роки змінюються цінності та спосіб життя. Все більш актуальною стає самоповага та любов до себе і близьких, а не лише піклування про коханих.