Патріотизм та підтримка Збройних Сил України завжди були важливими цінностями для освітньої спільноти. Із перших днів війни колектив Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти долучається до різноманітних волонтерських ініціатив, які допомагають наблизити перемогу.
В січні здобувачі вищої освіти долучилися до збору коштів для придбання термобілизни для 57 ОМБР 13 батальйону.
Дякуємо кожному за підтримку наших захисників! Працюємо і надалі заради нашої спільної Перемоги! Разом переможемо!