ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА ГЕРОЮ ЛЕОНІДУ РОМАНЮКУ

• Дата публікації: 19.12.2023

Захищаючи Україну від російських загарбників, загинув випускник Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Леонід Романюк.

Леонід ще з малечку знав про військову службу, адже народився в сім’ї, де батько був військовим. Тож, коли ворог напав на Батьківщину, не вагаючись пішов боронити рідну землю. А з початком повномасштабного вторгнення виконував найскладніші завдання, за що мав нагороди.

Він мав би повернутися до рідної домівки з Перемогою, до батьків, в обійми дружини, підтримувати батьківським плечем донечку, будуючи плани на майбутнє… Проте, не судилося.

До останнього подиху Леонід залишався вірним військовій присязі та рідній Україні і став Героєм, віддавши своє життя за наше світле майбутнє!

Колектив Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!