25.12.2023 року у ННІ економіки та бізнес-освіти відбувся благодійний Різдвяно-новорічний ярмарок, на якому кожен охочий міг придбати смаколики у вигляді ялинок, шишок, новорічних віночків, сніговичків, виготовлені викладачами та студентами кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи, та сфотографуватися біля тематичної фотозони.
До благодійного ярмарку долучилися ректор університету Олександр Безлюдний, перший проректор Андрій Гедзик, директор на викладачі ННІ економіки та бізнес-освіти, а також колектив факультету природничої освіти та природокористування.
Спільними зусиллями зібрані кошти спрямували на закупівлю термогрілок для ЗСУ.