ОБГОВОРЕННЯ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ОПП ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА, ОПП ТУРИЗМ ОС «МАГІСТР», ОС «БАКАЛАВР»

• Дата публікації: 27.12.2023

На розширеному засіданні кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи за участі стейкхолдерів відбулось конструктивне обговорення освітніх програм: ОПП «Готельно-ресторанна справа», ОПП «Туризм» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів. Гарантами та членами проєктних груп забезпечено механізм взаємодії між усіма стейкхолдерами освітніх програм з метою забезпечення відкритого діалогу та врахування різноманітних поглядів та потреб, що сприяє реалізації більш ефективних та адаптованих освітніх програм, які відповідають потребам сучасного суспільства.

Під час обговорення ОПП були враховані пропозиції стейкхолдерів: В. М. Грабового – в. о. директора Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України; В. М. Давидюка – директора Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань»; Л. Ю. Гекалюк – начальниці відділу туризму Уманської міської ради; Н. В. Попелюх – директора туристично-розважального комплексу «Хутір «Козацька Долина»; Н. В. Дворова – директора ТОВ «Готель «Умань»; Поляченко І. І. – директора Банно-готельного комплексу «Олімп»; Д. С. Гнилозубенка –здобувача ІV курсу, 481 групи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми Туризм, члена проєктної групи; А. П. Букатинської – випускниці ОПП Туризм ОС «бакалавр»; К. І. Бондарєвої – здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 371 групи, ОПП Готельно-ресторанна справа, голови студентського самоврядування інституту, членкині проєктної групи; Ю. В. Бричук – здобувачки вищої освіти ІІ курсу, 281 групи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми Туризм.

Обговорення освітніх програм зі стейкхолдерами у форматі відкритого інтерфейсу дозволило стейкхолдерам взяти активну участь у формуванні та вдосконаленні освітніх програм, забезпечуючи їх адаптацію до змін у галузі та потребам ринку праці на регіональному та національному рівнях з метою забезпечення якісної та актуальної освіти в сфері обслуговування з врахуванням мультикультурності суспільства.