Нема на світі другої України, немає другого Дніпра

• Дата публікації: 01.12.2023

29 листопада 2023 року студенти першого курсу ННІ економіки та бізнес-освіти зустрілися у двобої інтелектуальної суперечки «Нема на світі другої України, немає другого Дніпра», організованої працівниками бібліотеки УДПУ та викладачами інституту.

Працівники читального залу №1 університетської бібліотеки присвятили суперечку її величності – українській мові, щоб ще раз підкреслити, що те, чим ми повсякденно користуємося, те, чим оформлюємо свої думки, у що вливаємо емоції, є справжнім дивом, великим і прекрасним. Також, не залишилися поза увагою питання української культури, літератури та права.

Ця зустріч допомогла студентам зрозуміти, що треба завжди покладатися на свої знання, збагачувати їх, більше читати, поповнювати словниковий запас, бути грамотним.

Студентська молодь висловлює слова вдячності організаторам за цікавий та захоплюючий захід!