Лепбук – сучасна форма наукових досліджень

• Дата публікації: 20.12.2023

Знання є міцними і надійними, адже вони перевірені та доведені, оприлюднені і зафіксовані. Тому неймовірно цікавий світ науки та наукових досліджень можуть надати поштовх для особистісного зростання.

За ініціативи викладачів кафедри економіки та соціально-поведінкових наук ННІ економіки та бізнес-освіти 18 грудня 2023 року відбувся захист проєктів на тему: «Наука». Студентами першого курсу денної форми навчання були представлені виготовлені ними лепбуки, в яких вони розкрили тематику дисципліни «Основи наукових досліджень», аналізуючи і систематизуючи інформацію, формуючи дослідницькі та комунікативні навички тощо.

Кожен студент проявив творчий підхід до оформлення та змістового наповнення саморобних інтерактивних книг.

Важливо, що при підготовці власних лепбуків студенти використовували знання та навички, отримані протягом навчання, тому і яскраві виступи викликали жваве обговорення.

Такий вид роботи дає плідний результат в освітньому процесі для студента і викладача, викликає почуття взаємного задоволення.